Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

FOTOPUŁAPKA 12 MPX, APARAT, KAMERA, GSM MMS, EMAIL, METALOWA OBUDOWA, FOTO PUŁAPKA KAMERA LEŚNA S680M+

Specjalistyczna kamera / aparat cyfrowy do fotografowania i filmowania , FOTO PUŁAPKA ,Wysyłanie zdjęć MMS, GPRS, sterowanie za pomocą wiadomości tekstowych SMS, kamera poklatkowa, FULL HD,  S680M + OBUDOWA METALOWA do zabezpieczenia przed niepowołanym dostępem lub kradzieżą.


Uwaga! Fotopułapka nie współpracuje prawidłowo z kartami SIM sieci Orange.

CTV6-GRIZZLY to urządzenie idealnie nadające się do obserwacji z ukrycia np. w lesie, jak również monitorowania domów, magazynów, itp. Ta bardzo dobrej jakości fotopułapka posiada zastosowany reflektor podczerwieni umożliwiający rejestrację także w nocy, nie ujawniając jednocześnie swojego położenia dzięki zastosowaniu diod IR o długości fali 940 nm (długość światła niewidoczna dla ludzi i zwierząt). Dzięki temu oświetlacz jest zupełnie niewidoczny dla osób postronnych. Kamera wyzwalana jest czujnikiem PIR, po czym w zależności od ustawień wykonuje jedno bądź kilka zdjęć lub nagrywa sekwencję wideo.Zupełną nowością w opisywanym modelu jest możliwość wydawania poleceń urządzeniu za pomocą wiadomości SMS. Dzięki tej funkcji możemy sterować takimi ustawieniami jak, np. liczba zdjęć, częstotliwość wykonywania zdjęć, ustawienia zoom, możemy również wydać polecenie wykonania zdjęcia, które zostanie do nas wysłane wiadomością MMS dzięki zastosowaniu transmisji GPRS. Możemy dodawać i kasować nowych użytkowników do których zdjęcia będą wysyłane, a także precyzować jakość tych zdjęć.

Kamera może wysyłać wykonane zdjęcia również przez e-mail. Dzięki czemu jej zastosowanie staje się jeszcze bardziej wszechstronne.

 

Urządzenie równie dobrze spisuje się podczas pracy w harmonogramie. W tym trybie możemy ustawić w jakich godzinach ma pracować, lub też o jakiej godzinie ma wykonywać i wysyłać zdjęcia.

Wbudowany oświetlacz podczerwieni 940nm pozwala na pracę w zupełnych ciemnościach nawet na odległość 20m.

Kamera posiada wbudowany monitor o przekątnej 2'' , który umożliwia ustawienie kamery bez konieczności podłączania jej do komputera. Dzięki niemu również odtworzymy wykonane nagrania i zdjęcia. Dodatkowo kamera została wyposażona w czujnik podczerwieni który włącza kamerę dopiero gdy w pobliżu pojawi się źródło ciepła. Dzięki temu zdecydowanie ograniczono fałszywe alarmy powodowane przez wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, wiatr).

Kamera posiada miejsce na aż 8 baterii/akumulatorków AA , oraz złącze karty pamięci max do 32GB. Takie zestawienie sprawia że kamera może bardzo długo pracować bez żadnej opieki.

Pozostałe funkcje odróżniające kamerę od innych tego typu:

    Możliwość nagrywania filmów w jakości FULL HD

    Możliwość wykonania max 7 zdjęć po jednorazowym wykryciu ruchu

    Zoom cyfrowy

    Nagrywanie również dźwięku

    Nagrywanie w pętli

    Możliwa praca z serwerem FTP

    Możliwość zasilenia kamery również z zasilacza 12VDC


Funkcja kamery poklatkowej - umożliwia wykonywanie zdjęć co pewien zaprogramowany czas np. co 2 godziny, zapisywanie ich na karcie SDw dużej rozdzielczości do 12 MPx oraz wysyłanie mmc, mail lub ftp na serwer w niższej rozdzielczości 640x480px. Funkcja ta dezaktywuje czujnik ruchu tzn. po włączeniu tej funkcji kamera przesyła i zapisuje zdjęcia tylko co zaprogramowany czas, nie działa natomiast wykrywanie ruchu przez czujnik.

Specyfikacja techniczna

Sensor: 5Mpx CMOS

Zdjęcia: do 12 Mpx

Tryb dzień/noc: TAK

Zasięg oświetlacza: max 20m w optymalnych warunkach

Pamięć: Karta SD o pojemności max 32GB

Optyka: F=3,2 ;kąt widzenia max 52st.

Czułość czujnika PIR: Regulowana (3 stopnie czułości)
Kąt czujnika PIR: ok. 90 st.

Jakość zdjęć: Regulowany (5,8,12 Mpx)

Format zdjęć: JPG

Jakość video: Regulowana (max FULL HD)

Długość pliku video: Regulowana (1-60s.)

Ilość wykonywanych zdjęć po wykryciu ruchu: Regulowana (1-7)

Czas reakcji: ok. 1 s

Tryby pracy: Zdjęcie, Video, Zdjęcia + Video

Zoom: Cyfrowy 2x, 3x, 4x

Zasilanie: Bateryjne lub zasilacz 12VDC

Ilość i typ baterii: 4/8szt AA

Max czas pracy w stanie czuwania na komplecie baterii :do 4 miesięcy z wyłączonym modułem MMS

Automatyczne wygaszenie monitora: TAK

Możliwość podłączenia do TV: TAK (przewód w komplecie)

Temperatura pracy: -20 +60 st.C

Temperatura Przechowywania: -30 +70 st.C

Dopuszczalna wilgotność: max 90%

Wodoodporność: IP54

Wymiary: 131,5x99x77,5mm bez obudowy metalowej

W komplecie: Karta 8GB, Przewód USB, Przewód TV, Instrukcja, oryginalne opakowanie, pasy mocujące do drzewa, obudowa metalowa

Inne produkty z tej kategorii