Kamery do monitoringu
Informacja handlowa: 693 865 235, 81 444 62 85
MDH-SYSTEM, ul. Bajkowa 5, 20-802 Lublin
Sortuj według:

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA
Brutto: 10,00 Netto: 8,13 zł
przechowalnia

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC-APC/2SC-APC
Brutto: 6,00 Netto: 4,88 zł
przechowalnia

Adapter media konwerterów światłowodowych, OM-14
Brutto: 730,00 Netto: 593,50 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy jednomodowy, AD-2SC/2SC
Brutto: 6,00 Netto: 4,88 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy jednomodowy, AD-FC-APC/FC-APC
Brutto: 10,00 Netto: 8,13 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy jednomodowy, AD-FC/FC
Brutto: 10,00 Netto: 8,13 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy jednomodowy, AD-SC/SC
Brutto: 4,00 Netto: 3,25 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy jednomodowy, AD-ST/ST
Brutto: 6,00 Netto: 4,88 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy jednomodowy, duplex, AD-2SC/2ST
Brutto: 17,00 Netto: 13,82 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy wielomodowy, AD-2LC/2LC-MM
Brutto: 6,00 Netto: 4,88 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy wielomodowy, AD-2SC/2SC-MM
Brutto: 6,00 Netto: 4,88 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy wielomodowy, AD-2SC/2ST-MM
Brutto: 20,00 Netto: 16,26 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy wielomodowy, AD-FC/FC-MM
Brutto: 6,00 Netto: 4,88 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy wielomodowy, AD-SC/SC-MM
Brutto: 5,00 Netto: 4,07 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy wielomodowy, AD-ST/ST-MM
Brutto: 5,00 Netto: 4,07 zł
przechowalnia

CHUSTECZKI KIM-WIPES
Brutto: 35,00 Netto: 28,46 zł
przechowalnia

ELEKTRODA DO SPAWARKI ŚWIATŁOWODOWEJ EASY-SPLICER/EL
Brutto: 486,00 Netto: 395,12 zł
przechowalnia

ELEKTRODA DO SPAWARKI ŚWIATŁOWODOWEJ FS-500E/EL
Brutto: 503,00 Netto: 408,94 zł
przechowalnia

Elektrody do spawarki światłowodowej, FS-195/ELEKTRODA
Brutto: 784,00 Netto: 637,40 zł
przechowalnia

KABEL TOSLINK TOSLINK-0.5M 0.5 m
Brutto: 23,00 Netto: 18,70 zł
przechowalnia

KABEL TOSLINK TOSLINK-10M 10 m
Brutto: 81,00 Netto: 65,85 zł
przechowalnia

KABEL TOSLINK TOSLINK-1M 1 m
Brutto: 27,00 Netto: 21,95 zł
przechowalnia

KABEL TOSLINK TOSLINK-2M 2 m
Brutto: 31,00 Netto: 25,20 zł
przechowalnia

KABEL TOSLINK TOSLINK-3M 3 m
Brutto: 37,00 Netto: 30,08 zł
przechowalnia

KABEL TOSLINK TOSLINK-5M 5 m
Brutto: 53,00 Netto: 43,09 zł
przechowalnia

Kaseta światłowodowa. PPKS-19
Brutto: 13,00 Netto: 10,57 zł
przechowalnia

KONWERTER VGA+AU/OFT
Brutto: 828,00 Netto: 673,17 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   M-203G ULTIMODE
Brutto: 253,00 Netto: 205,69 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM1-SM KOMPLET TXRX
Brutto: 156,00 Netto: 126,83 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM2-SM
Brutto: 109,00 Netto: 88,62 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG1-SM KOMPLET TXRX
Brutto: 306,00 Netto: 248,78 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG2-SM
Brutto: 117,00 Netto: 95,12 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
Brutto: 657,00 Netto: 534,15 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE
Brutto: 269,00 Netto: 218,70 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY RX OTE103R DAHUA
Brutto: 359,00 Netto: 291,87 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T DAHUA
Brutto: 359,00 Netto: 291,87 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G
Brutto: 270,00 Netto: 219,51 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE
Brutto: 144,00 Netto: 117,07 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX
Brutto: 156,00 Netto: 126,83 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM
Brutto: 109,00 Netto: 88,62 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM
Brutto: 117,00 Netto: 95,12 zł
przechowalnia

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F
Brutto: 137,00 Netto: 111,38 zł
przechowalnia

Moduł SFP jednomodowy, SFP-203/5G/SC
Brutto: 101,00 Netto: 82,11 zł
przechowalnia

Moduł SFP jednomodowy, SFP-203G
Brutto: 80,00 Netto: 65,04 zł
przechowalnia

Moduł SFP jednomodowy, SFP-205/3G
Brutto: 108,00 Netto: 87,80 zł
przechowalnia

Moduł SFP jednomodowy, SFP-205/3G/SC
Brutto: 116,00 Netto: 94,31 zł
przechowalnia

Moduł SFP wielomodowy, SFP-011M
Brutto: 76,00 Netto: 61,79 zł
przechowalnia

Moduł SFP wielomodowy, SFP-023G
Brutto: 81,00 Netto: 65,85 zł
przechowalnia

MODUŁ WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P
Brutto: 109,00 Netto: 88,62 zł
przechowalnia

NOŻYCE DO KEVLARU HT-C151
Brutto: 89,00 Netto: 72,36 zł
przechowalnia

PANEL ŚWIATŁOWODOWY MT-524
Brutto: 195,00 Netto: 158,54 zł
przechowalnia

PANEL ŚWIATŁOWODOWY MT-548
Brutto: 280,00 Netto: 227,64 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC PP-12/2SC
Brutto: 35,00 Netto: 28,46 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC PP-12/SC
Brutto: 35,00 Netto: 28,46 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC PP-24/2SC
Brutto: 36,00 Netto: 29,27 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC PP-24/SC
Brutto: 36,00 Netto: 29,27 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC PP-24D/1
Brutto: 20,00 Netto: 16,26 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC, LC duplex PP-24/1
Brutto: 20,00 Netto: 16,26 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC, LC duplex PP-48/2
Brutto: 38,00 Netto: 30,89 zł
przechowalnia

PATCH PANEL ST PP-12/ST
Brutto: 35,00 Netto: 28,46 zł
przechowalnia

PATCH PANEL ST PP-24/ST
Brutto: 36,00 Netto: 29,27 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2FC 1 m
Brutto: 68,00 Netto: 55,28 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2SC-2 2 m
Brutto: 46,00 Netto: 37,40 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2E2000-APC 3 m
Brutto: 157,00 Netto: 127,64 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-1 1 m
Brutto: 31,00 Netto: 25,20 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-10 10 m
Brutto: 39,00 Netto: 31,71 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-2 2 m
Brutto: 43,00 Netto: 34,96 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-20 20 m
Brutto: 52,00 Netto: 42,28 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-3 3 m
Brutto: 30,00 Netto: 24,39 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-5 5 m
Brutto: 29,00 Netto: 23,58 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-50 50 m
Brutto: 92,00 Netto: 74,80 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2ST/2ST 1 m
Brutto: 63,00 Netto: 51,22 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-1.0 1 m
Brutto: 39,00 Netto: 31,71 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-10 10 m
Brutto: 90,00 Netto: 73,17 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-100 100 m
Brutto: 611,00 Netto: 496,75 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-15 15 m
Brutto: 114,00 Netto: 92,68 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-20 20 m
Brutto: 142,00 Netto: 115,45 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-3.0 3 m
Brutto: 47,00 Netto: 38,21 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-30 30 m
Brutto: 191,00 Netto: 155,28 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-40 40 m
Brutto: 241,00 Netto: 195,93 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-5.0 5 m
Brutto: 69,00 Netto: 56,10 zł
przechowalnia




Ostatnio oglądane


Płatności online