Kamery do monitoringu
Informacja handlowa: 693 865 235, 81 444 62 85
MDH-SYSTEM, ul. Bajkowa 5, 20-802 Lublin
Sortuj według:

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA
Brutto: 6,00 Netto: 4,88 zł
przechowalnia

ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC-APC/2SC-APC
Brutto: 6,00 Netto: 4,88 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy jednomodowy, AD-2SC/2SC
Brutto: 5,00 Netto: 4,07 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy jednomodowy, AD-FC-APC/FC-APC
Brutto: 10,00 Netto: 8,13 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy jednomodowy, AD-FC/FC
Brutto: 10,00 Netto: 8,13 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy jednomodowy, AD-SC/SC
Brutto: 4,00 Netto: 3,25 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy jednomodowy, AD-ST/ST
Brutto: 6,00 Netto: 4,88 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy jednomodowy, duplex, AD-2SC/2ST
Brutto: 17,00 Netto: 13,82 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy wielomodowy, AD-2LC/2LC-MM
Brutto: 6,00 Netto: 4,88 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy wielomodowy, AD-2SC/2SC-MM
Brutto: 6,00 Netto: 4,88 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy wielomodowy, AD-2SC/2ST-MM
Brutto: 20,00 Netto: 16,26 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy wielomodowy, AD-FC/FC-MM
Brutto: 6,00 Netto: 4,88 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy wielomodowy, AD-SC/SC-MM
Brutto: 5,00 Netto: 4,07 zł
przechowalnia

Adapter światłowodowy wielomodowy, AD-ST/ST-MM
Brutto: 6,00 Netto: 4,88 zł
przechowalnia

CHUSTECZKI KIM-WIPES
Brutto: 35,00 Netto: 28,46 zł
przechowalnia

ELEKTRODA DO SPAWARKI ŚWIATŁOWODOWEJ FS-500E/EL
Brutto: 503,00 Netto: 408,94 zł
przechowalnia

Elektrody do spawarki światłowodowej, FS-195/ELEKTRODA
Brutto: 690,00 Netto: 560,98 zł
przechowalnia

KABEL TOSLINK TOSLINK-0.5M 0.5 m
Brutto: 22,00 Netto: 17,89 zł
przechowalnia

KABEL TOSLINK TOSLINK-10M 10 m
Brutto: 81,00 Netto: 65,85 zł
przechowalnia

KABEL TOSLINK TOSLINK-1M 1 m
Brutto: 27,00 Netto: 21,95 zł
przechowalnia

KABEL TOSLINK TOSLINK-2M 2 m
Brutto: 31,00 Netto: 25,20 zł
przechowalnia

KABEL TOSLINK TOSLINK-3M 3 m
Brutto: 37,00 Netto: 30,08 zł
przechowalnia

KABEL TOSLINK TOSLINK-5M 5 m
Brutto: 53,00 Netto: 43,09 zł
przechowalnia

KASETA ŚWIATŁOWODOWA PPKS-12N
Brutto: 8,00 Netto: 6,50 zł
przechowalnia

Kaseta światłowodowa. PPKS-19
Brutto: 13,00 Netto: 10,57 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNO I WIELOMODOWY DH-PFS3102-1T DAHUA
Brutto: 267,00 Netto: 217,07 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   M-203G ULTIMODE
Brutto: 229,00 Netto: 186,18 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM1-SM KOMPLET TXRX
Brutto: 156,00 Netto: 126,83 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM2-SM
Brutto: 109,00 Netto: 88,62 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG1-SM KOMPLET TXRX
Brutto: 306,00 Netto: 248,78 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OMG2-SM
Brutto: 117,00 Netto: 95,12 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
Brutto: 662,00 Netto: 538,21 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE
Brutto: 249,00 Netto: 202,44 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY RX OTE103R DAHUA
Brutto: 257,00 Netto: 208,94 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T DAHUA
Brutto: 257,00 Netto: 208,94 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G
Brutto: 209,00 Netto: 169,92 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE
Brutto: 119,00 Netto: 96,75 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX
Brutto: 156,00 Netto: 126,83 zł
przechowalnia

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM
Brutto: 109,00 Netto: 88,62 zł
przechowalnia

MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY SFP, JEDNOMODOWY, LC, SFP-203/5G
Brutto: 84,00 Netto: 68,29 zł
przechowalnia

MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY SFP, JEDNOMODOWY, LC, SFP-203G
Brutto: 75,00 Netto: 60,98 zł
przechowalnia

MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY SFP, JEDNOMODOWY, LC, SFP-205/3G
Brutto: 101,00 Netto: 82,11 zł
przechowalnia

MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY SFP, WIELOMODOWY, LC, SFP-011M
Brutto: 72,00 Netto: 58,54 zł
przechowalnia

MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY SFP, WIELOMODOWY, LC, SFP-023G
Brutto: 78,00 Netto: 63,41 zł
przechowalnia

NOŻYCE DO KEVLARU HT-C151
Brutto: 89,00 Netto: 72,36 zł
przechowalnia

PANEL ŚWIATŁOWODOWY MT-524
Brutto: 187,00 Netto: 152,03 zł
przechowalnia

PANEL ŚWIATŁOWODOWY MT-548
Brutto: 269,00 Netto: 218,70 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC PP-12/2SC
Brutto: 40,00 Netto: 32,52 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC PP-12/SC
Brutto: 40,00 Netto: 32,52 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC PP-12D/1
Brutto: 19,00 Netto: 15,45 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC PP-24/2SC
Brutto: 36,00 Netto: 29,27 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC PP-24/SC
Brutto: 40,00 Netto: 32,52 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC PP-24D/1
Brutto: 19,00 Netto: 15,45 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC, LC duplex PP-24/1
Brutto: 19,00 Netto: 15,45 zł
przechowalnia

PATCH PANEL SC, LC duplex PP-48/2
Brutto: 37,00 Netto: 30,08 zł
przechowalnia

PATCH PANEL ST PP-12/ST
Brutto: 40,00 Netto: 32,52 zł
przechowalnia

PATCH PANEL ST PP-24/ST
Brutto: 36,00 Netto: 29,27 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2FC 1 m
Brutto: 68,00 Netto: 55,28 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2SC-2 2 m
Brutto: 58,00 Netto: 47,15 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2E2000-APC 3 m
Brutto: 157,00 Netto: 127,64 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-1 1 m
Brutto: 31,00 Netto: 25,20 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-10 10 m
Brutto: 39,00 Netto: 31,71 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-2 2 m
Brutto: 43,00 Netto: 34,96 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-20 20 m
Brutto: 52,00 Netto: 42,28 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-3 3 m
Brutto: 30,00 Netto: 24,39 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-5 5 m
Brutto: 29,00 Netto: 23,58 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-50 50 m
Brutto: 92,00 Netto: 74,80 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2ST/2ST 1 m
Brutto: 63,00 Netto: 51,22 zł
przechowalnia

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-1.0 1 m
Brutto: 39,00 Netto: 31,71 zł
przechowalnia




Ostatnio oglądane


Płatności online