Płatności i przesyłki

1. Towary zostają wysłane do Klienta tylko na terenie Polski po skompletowaniu całego zamówienia oraz rejestracji wpłaty jeśli została wybrana opcja przedpłaty w formie przelewu lub płatności elektronicznej. W przypadku wyboru płatności za pobraniem towary zostają wysyłane po skompletowaniu zamówienia.

 

2. Czas realizacji zamówienia wraz z dostawą  wynosi zwykle  1-5 dni od złożenia zamówienia przy przesyłce pobraniowej lub dokonaniu płatności przy przedpłacie. Jeżeli czas realizacji przekracza 5 dni klient zostaje poinformowany o tym  aby zdecydować czy  zamówienie ma być zrealizowane w późniejszym terminie czy z niego rezygnuje. Jeżeli produkt z jakiegokolwiek powodu nie jest dostępny możemy odstąpić od realizacji zamówienia. W takim przypadku powiadamiamy klienta o braku możliwości zrealizowania zamówienia oraz zwracamy wszelkie dokonane przez klienta płatności. Zazwyczaj zwracamy otrzymane pieniądze korzystając z tej samej metody, jakiej użył klient przy zapłacie za produkt.  Aktualną dostępność produktów można sprawdzić kontaktując się ze sklepem pod nr 81-444-62-85 lub mailowo info@mdh-system.pl .

 

3. Dostępne formy płatności :

- Płatność elektroniczna poprzez system PAYU

- Przedpłata na konto bankowe MDH-SYSTEM

- Płatność za pobraniem

4. Stawki cenowe za przesyłkę (koszty przesyłki pokrywa nabywca):

- Przesyłka firmą kurierską DPD

     - Przy przedpłacie - 19,99 zł z VAT

     - Płatność za pobraniem - 26,99 zł z VAT

 

5. Klient ma możliwość wybrania sposobu dostawy, zgodnie z informacjami pojawiającymi się na stronie podczas składania zamówienia

6. Zakupione towary są dostarczone pod adres wskazany w formularzu zamówienia