Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI KAMERA, PŁYTKOWA, CCTV, 650 TVL, 0.05 lux, obiektyw 3.8 - 9.5 mm, EFFIO CCD, 482-B


Wysoka rozdzielczość dzięki zastosowaniu przetwornika Sony Effio DSP . Przetwornik ten pozwala na podniesienie jakości obrazu do maximum. Doprowadziło to również do osiągnięcia dobrej czułości na światło (0.05 lux). Niewątpliwa zaletą kamery jest również regulowany obiektyw kamery. Dzięki niemu możemy ustawić sobie wymagany w danym miejscu kąt widzenia w przedziale od 34 do nawet 94 stopni.

 
Przetwornik

Przetwornik kamery wykonany jest w technologii CCD Sony Effio DSP 1/3" 650 TVL. Charakteryzuje się wyrazistością oraz głębią obrazu generowanego przez kamerę.

Sony Effio (ang. Enhanced Features and Fine Image Processor) to zaawansowany technologicznie procesor sygnałowy DSP (ang. Digital Signal Processor), mający na celu poprawę jakości obrazu generowanego przez kamerę dzięki czemu obraz staje się bardziej przejrzysty i wyrazisty.


Obiektyw

Ważną rolę pełni tu także optyka kamery, obiektyw kamery z ogniskową 3.8 - 9.5 mm wykonany ze szklanych soczewek co gwarantuje utrzymanie dobrej jakości obrazu przez cały czas działania kamery czego nie można powiedzieć w przypadku obiektywów z plastikowymi soczewkami. Kąt widzenia wynosi odpowiednio od 34 do 94 stopni. Można oczywiście w pełni płynnie regulować go między tymi dwiema wartościami.


Czułość

Kamera ze względu na tak wysoką jakość obrazu spisuje się świetnie zarówno w dzień, jak i w nocy. Posiada ona również dużą czułość na światło, przez co potrzebuje jedynie minimalnej ilości światła do prawidłowego działania.

 

BLC

Za prawidłowe odwzorowanie szczegółów obiektu znajdującego się na jasnym tle np. postać znajdująca się pomiędzy obiektywem kamery a oknem na które kamera jest skierowana odpowiada funkcja BLC. Bez użycia tej funkcji w takim przypadku widoczne byłyby tylko zarysy postaci na jasnym tle okna.

 

AWB

Kolejną bardzo praktyczną funkcją kamery jest ATW czyli tak zwany Balans Bieli. Funkcja ta pozwala krótko mówiąc utrzymać właściwe proporcje odcieni na przekazywanym obrazie.

 

AGC

Automatycznie dostosowuje jakość obrazu do niedostatecznych warunków oświetleniowych.
 

 

Parametry kamery:


Przetwornik: CCD 1/3"

Obiektyw: Szklany regulowany od 3.8 - 9.5mm

IRIS: AES

Rozdzielczość: 650 TVL

Minimalne oświetlenie: 0.05 Lux przy F1.4

Obiektyw: 3.8 - 9.5 mm

Synchronizacja: Wewnętrzna

Stosunek Sygnał/Szum: 48dB (AGC Wyłączone)

Elektroniczna Migawka: 1/50 do 1/100.000 sek

Kompensacja Tylnego Oświetlenia: BLC

Balans Bieli: AWB

Funkcja wzmocnienia Obrazu: AGC Auto

Wyjście Video: 1.0 kompozytoweVp-p, 75 Ω

Automatyczne Trasowanie Bieli: ATW

Zasilanie: DC 12V

Pobór prądu: 70mA

Wymiary płytki: 60 x 53 x 32 mmmm

Inne produkty z tej kategorii