Mini kamera IP Wi-Fi do ukrycia, DZIEŃ/NOC, diody IR, MINI WI-FI Camera, P2P, akumulator, W1 IR

1 190,00

przechowalnia

Koszty dostawy: od 20,00 zł

Dostawa:

1-7 dni jeśli produkt dostępny jest w magazynie

( więcej o terminie realizacji i dostępności produktów )

Zamówienia telefonicznie:

tel. 693 865 235 tel. 81 444 62 85

od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00

Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Mini kamera IP Wi-Fi do ukrycia, DZIEŃ/NOC, diody IR, MINI WI-FI Camera, P2P, akumulator, W1 IR

 

Dzisiejsza technologia pozwala na stworzenie bardzo małej kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z miniaturowej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera lub telefonu czy tabletu z systemem Android czy IOS łącząc się bezpośrednio z kamerą bezprzewodowo poprzez wifi, bezpośrednio lub przez P2P.

 

Kamera została tak skonstruowana aby można ją było umieścić lub zabudować w dowolnym miejscu . Głowica kamery  jest umieszczona na przewodzie o długości ok 180 cm podłączona do modułu rejestartora. Taka konstrukcja ułatwia montaż kamery praktycznie w każdym mniejscu co przy konstrukcji jednomodułowej nie byłoby już takie proste.

 

Urządzenie może być zasilane z ładowarki USB lub Power Banka ( kamera nie posiada wbudowanego akumulatora).

 

Obraz przekazywany przez tą kamerę można odbierać dzięki połączeniu wifi praktycznie w każdym miejscu na ziemi gdzie jest dostęp do internetu.

 

Kamerę można połączyć ze smartfonem z ustawioną funkcją hotspotu lub mobilnym routerem GSM co powoduje że można się z nią swobodnie przemieszczać, a przekazywany przez nią obraz i dźwięk można oglądać np. na innym smartfonie czy tablecie w zupełnie innym miejscu niezależnie od odległości. Jedyny warunek to udostępnienie połączenia w technologii LTE ( przy innych połączeniach np.3G, HSPA sprzęt może nie dzialac poprawnie)

 

Kolejną zaletą tej kamery jest banalnie prosta konfiguracja połączenia wifi . Kamera po włączeniu emituje własny sygnał wifi z którym wystarczy połączyć laptop czy np smartfon na którym następnie po wgraniu odpowiedniej darmowej aplikacji będzie widoczny obraz z kamery.

 

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd i zapis audio-video bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

 

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zainstalować wszędzie tam gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować lub podglądać i podsłuchiwać „na żywo”. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera zgrywając bezpośrednio z karty pamięci. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci umieszczonej w urządzeniu pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Specyfikacja :

 

-  Maxymalna rozdzielczość wideo - 640x480

-  Bezprzewodowa komunikacja WIFI

-   Detekcja ruchu

-   Zdalna obsługa urządzenia przy pomocy komputera lub telefonu

-   Podgląd obrazu z dowolnego miejsca

-   Funkcja alarmu

-  Kąt widzenia obiektywu kamery ok. 70 stopni

-  Wbudowany mikrofon

-  Obsługa kart pamięci - MicroSD o pojemności do 32GB ( w komplecie 8 GB)

-   Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach

-   Nieograniczony czas pracy - po podpięciu do stałego zasilania

-   Wygodne, eleganckie, funkcjonalne

-   Ładowanie - USB

 

W zestawie:

 

-  Kamera  wifi 

-  Kabelek USB

-  Zasilacz USB

-  Instrukcja w j. polskim

 

Inne produkty z tej kategorii