Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINIATUROWA KAMERA UKRYTA 720 x 480 KAMERA APARAT DYKTAFON 16 GB MINI DV


Dzięki nowoczesnej technologii oraz miniaturyzacji powstała wyjątkowo mała, a za razem bardzo dobrej jakości kamera. Urządzenie pozwala na rejestracje do 90 minut filmu w rozdzielczości 720x480 wykonywania zdjęć w rozdzielczości 1280x1024 pixeli, oraz nagrywanie samego dźwięku w trybie dyktafonu 352 kb/s. Wszystkie te funkcje zamknięte w tak małej obudowie.

Urządzenie nagrywa dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem w bardzo łatwy sposób przegrać i odtworzyć na komputerze.

Aparat można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to jakiegokolwiek sprzętu do rejestracji zajmującego często znacznie więcej miejsca, oraz rzucającego się w oczy.

Niewielkie rozmiary urządzenie sprawiają iż można zostawić go w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Równie dobrze możemy używać go jako mini rejestratora przenośnego. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Parametry urządzenia:Rozdzielczość VIDEO: 740 x 480 AVI
Rozdzielczość zdjęć: 1280 x 1024 JPG
Jakość AUDIO: 352 kb/s WAV

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności):16GB ( w komplecie 16GB)

Kąt widzenia: ok. 65 stopni

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze : do 90 min

Zapis daty i czasu :Tak

Złącza do komunikacji z komputerem :Mini USB

Waga ok. 14g

Wymiary: ok.43 x 30 x 12mmZawartość opakowania: Kamera, kabel USB, karta microSD 16 GB, instrukcja

Inne produkty z tej kategorii