Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINIATUROWY DYKTAFON CYFROWY 8 GB W OPASCE NA RĘKĘ, OPASKA Z DYKTAFONEM S1-8 GBUrządzenie to jest właściwie pamięcią przenośną z funkcja dyktafonu. Zostało wyposażone w opaskę na rękę dzięki czemu można rejestrować nim dźwięki wokół siebie mając jednocześnie swobodne dłonie. Nagrania są dobrej jakości, są one porównywalne z jakością nagrań z droższych profesjonalnych odpowiedników.

Czas pracy na wbudowanym w pełni naładowanym akumulatorze to 16 godzin zapisu.

Urządzenie to umożliwia przenoszenie danych w postaci plików jak na klasycznym pendrivie o pojemności 8 GB.

Ładowanie wbudowanego akumulatora odbywa się w momencie podłączenia urządzenia poprzez załączony w komplecie przewód do portu USB w działającym komputerze. Po podłączeniu do komputera utworzone nagrania są widoczne w postaci plików multimedialnych z rozszerzeniem wav można je wówczas odsłuchiwać, kopiować i kasować.

Dzięki bardzo niewielkim rozmiarom po wyjęciu z opaski na rękę urządzenie można umieścić w bardzo dyskretny sposób w miejscu gdzie ma się odbywać rejestracja dźwięku. Urządzenie można mieć zawsze przy sobie, na spotkaniu, na uczelni, kolacji, w pracy itp. Gdy zajdzie potrzeba użycia wystarczy przełączyć przycisk znajdujący się na górnej części obudowy w pozycję ON wówczas natychmiast zacznie się zapis dźwięku.

Urządzenie może być stosowane również wszędzie tam, gdzie instalowanie drogich, a czasami dość dużych gabarytowo podsłuchów nie wchodzi w grę. Wystarczy położyć dyktafon na biurku, szafie, półce i włączyć.

 

Parametry urządzenia:

Czas działania na w pełni naładowanym akumulatorze: do 16 godzin

Czas ładowania akumulatora: ok. 4 godzin

Rodzaj nośnika i pojemność: Pamięć wbudowana 8 GB (mieści nawet 120 godz nagrań)

Jakość nagrań: 128 kbps

Format zapisywanych plików: wav

Złącza do komunikacji z komputerem: Złącze Micro USB

Waga: ok. 9 g (bez opaski)

Wymiary: ok. 42 x 18 x 11 mm (bez opaski)

Zawartość opakowania: Dyktafon, opaska na rękę, przewód USB, instrukcja

Inne produkty z tej kategorii