Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Miniaturowa kamera IP wifi, P2P, zapis na zintegrowany rejestrator MD81S

 

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z miniaturowej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera lub telefonu czy tabletu z systemem Android czy IOS łącząc się bezpośrednio z kamerą bezprzewodowo poprzez wifi.

  

Kolejną zaletą tej kamery jest banalnie prosta konfiguracja połączenia wifi polegająca na wpisaniu SSID i hasła sieci z którą ma współpracować do pliku tekstowego i zapisanie go na karcie pamięci umieszczonej później w kamerze.

 

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd i zapis audio-video bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

 

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zainstalować wszędzie tam gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować lub podglądać i podsłuchiwać „na żywo”. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera zgrywając bezpośrednio z karty pamięci. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci umieszczonej w urządzeniu pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Parametry urządzenia:

Model

Miniaturowa kamera IP wifi MD81S

Przetwornik (rodzaj)

CMOS

Rozdzielczość podglądu video

Maksymalna 1280 x 720 interpolowana

Rozdzielczość zapisu video

320 x 240, 10 kl/s

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności)

Karta micro SD, obsługuje karty o pojemności do 32 GB (w komplecie karta o pojemności 4 GB)

Kąt widzenia

Około 60°

Pamięć potrzebna do zapisu 1 godziny nagrania

Około 100 MB

Rodzaj zapisu

Zapis w trybie ciągłym

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze

max 60 minut

Możliwość zasilania z zewnętrznego zasilacza lub z USB w czasie pracy

Format zapisywanych plików

avi

Zapis daty i czasu

Obsługuje

Złącza do komunikacji z komputerem

mini USB

Waga

Około 17 g

Wymiary

57 x 20 x 22 mm

Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana

Czarny plastik

Zawartość opakowania

Miniaturowa kamera; przewód USB; smycz; klips do paska; uchwyt na kask; uchwyt magnetyczny; silikonowe etui; karta micro SD 4 GB; instrukcja obsługi

 

 

Inne produkty z tej kategorii