Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINIATUROWY ZESTAW DO MONITORINGU AUDIO-VIDEO DETEKCJA RUCHU DIODY IR CDVR

ZESTAW składający się z mini rejestratora jedno-kanałowego audio-video z detekcją ruchu nagrywającego w rozdzielczości VGA oraz QVGA , a także minikamery z oświetlaczem podczerwieni 940nm.


Jeżeli potrzebujesz prostego a zarazem skutecznego rozwiązania do prowadzenia dyskretnego monitoringu za pomocą urządzeń bardzo niewielkich gabarytowo, to kamera ta wraz z rejestratorem i osprzętem spełnia wszystkie te oczekiwania.W skład zestawu wchodzi:

-mini rejestrator audio/video na karty micro SD

-minikamera audio/video z wbudowanym oświetlaczem podczerwienio długości fali 940nm (światło podczerwone niewidoczne dla oka ludzkiego)

-zasilacz sieciowy 12VDC do zasilenia wszystkich elementów zestawu

-przewód połączeniowy między kamerą a rejestratorem długości 5m

-rozgałęźnik zasilania (1 gniazdo-2 wtyki)

-przelotki do podłączenia kamery oraz do podłączenia telewizora

-kartę pamięci o pojemności 8 GB


Proponowany przez nas mini rejestrator ma szereg cech które ciężko znaleźć w jakimkolwiek innym urządzeniu.


Jego główne zalety to:

- bardzo małe rozmiary niewiele przekraczające wielkością pudełko papierosów umożliwiające instalację rejestratora praktycznie wszędzie.

- możliwość zapisu na kartach pamięci micro SD o pojemnościach do 32GB co pozwala na zapis bardzo długiego czasu

- rozpoczęcie pracy zaraz po podłączeniu zasilania

- mini rejestrator pozwala na odtwarzanie zapisanego materiału albo bezpośrednio na podłączonym do niego telewizorze lub po wyjęciu z niego karty pamięci na komputerze bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników i programów

- zasilanie dosyć popularnym napięciem 12V pozwala na użycie mini rejestratora nawet tam gdzie brak jest instalacji elektrycznej 230V, można go zasilić np. z akumulatora samochodowego lub żelowego 12V.

- posiada funkcję nadpisu oznacza to że po zapełnieniu się karty pamięci urządzenie nie przerwie nagrywania, tylko będzie go kontynuować kasując najstarsze pliki a na ich miejsce zapisując najnowsze. Funkcja jest bardzo przydatna i ma na celu zachowanie ciągłości monitoringu bez przerw spowodowanych zapełnieniem się miejsca na nośniku pamięci.

- nie posiada wbudowanego wentylatora , a zapis odbywa się na karcie pamięci przez co urządzenie nie wydaje żadnych dźwięków dzięki czemu jest wyjątkowo dyskretne.


Możliwość ustawienia jednego z 3 trybów pracy: ciągła,detekcja ruchu lub mix dwóch poprzednich.Rejestrator może współpracować zarówno z mini kamerą z zestawu, jak i z każdą analogową kamerą CCTV. Oznacza to że w razie konieczności instalacji kamery w niekorzystnych warunkach atmosferycznych możemy w dowolnym momencie dokupić i wymienić kamerę z zestawu na kamerę zewnętrzną.

Na nagraniach widoczna jest zarówno data jak i godzina. Funkcja ta będzie przydatna podczas chęci określenia dokładnego czasu w którym nastąpiło zdarzenie. Zdarzenie to możemy następnie zgrać na dysk komputera, pamięć przenośną lub na płytę CD.

 

Specyfikacja
Model: C-DVR
Wejście video: 1 kanał
Wyjście video: 1 kanał
Wejście audio: 1 kanał
Wyjście audio: 1 kanał
Rozdzielczość nagrywania: Regulowana: QVGA (320x240), VGA (640x480)
Tryby pracy: Nagrywanie ciągłe, detekcja ruchu, tryb mix
Język menu: Angielski
Karta pamięci: max 32GB (w komplecie 8GB)
Zasilanie 12V DC 1A
Wymiary: 84x68x24mm
Format video: NTSC/PAL

Inne produkty z tej kategorii