Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI DYKTAFON CYFROWY PENDRIVE 4 GB DETEKCJA DŹWIĘKU VOS ZABEZPIECZENIE PRZED ODCZYTEM DANYCH SECURITY 4GB VOXRejestrator dźwięku 4 GB VOX ukryty w pendrive. Nagrywanie nawet do 12 godz. Praca na zewnętrznym zasilaniu! Blokada odczytu danych

 

Dyktafon ten jest czułym rejestratorem dźwięku ukrytym w pendrive, wyposażony w funkcję VOX (nagrywanie po wykryciu dźwięku). Został tak zaprojektowany i wykonany by nie wzbudzać podejrzeń. Cechuje się bardzo długim czasem pracy wynoszącym nawet 12 godzin nagrywania bardzo dobrej jakości dźwięku. Dodatkowo urządzenie spełnia rolę zwykłej pamięci przenośnej z blokadą odczytu danych.

 

Tak długi czas dało się osiągnąć dzięki zastosowaniu akumulatora polimerowego wysokiej jakości umieszczonego w obudowie dyktafonu.

 

Dzięki niewielkim rozmiarom możemy mieć go zawsze przy sobie, na spotkaniu, na uczelni, kolacji, w pracy itp. Gdy zajdzie potrzeba użycia wystarczy przesunąć przycisk umieszczony z boku obudowy. Dioda sygnalizacyjna jest miniaturowych rozmiarów przez co jest praktycznie niedostrzegalna dla osób postronnych.

 

Urządzenie może być stosowane również wszędzie tam, gdzie instalowanie drogich, a czasami dość dużych gabarytowo podsłuchów nie wchodzi w grę. Wystarczy położyć dyktafon na biurku, szafie, półce i włączyć... Funkcja VOX aktywuje nagrywanie dopiero gdy w pomieszczeniu pojawi się dźwięk. W praktyce oznacza to brak nagrywania ciszy.

 

Model ten może dodatkowo pracować na zasilaniu zewnętrznym. Możemy zatem uruchomić nagrywanie i podłączyć urządzenie do zewnętrznego zasilania np. zasilacz USB, port USB, ładowarka samochodowa itp. Dzięki tej możliwości dyktafon może pracować aż do wyczerpania się pamięci - bez względu na akumulator.

 

Odsłuchanie nagrań, a także odczyt pozostałych danych zapisanych w pamięci urządzenia odbywa się poprzez podłączeniu dyktafonu do portu USB dowolnego komputera. Jednak by komputer rozpoznał urządzenie należy dodatkowo przyłożyć do dyktafonu opaskę która go odblokuje i umożliwi odczyt oraz przesłanie danych a także odtwarzanie, kasowanie itp.

Po przyłożeniu opaski dyktafon zostaje rozpoznany jako pamięć przenośna, w której zapisane są wszystkie nagrania dźwiękowe.

 

 

Główne zalety urządzenia:

-bardzo dobra jakość dźwięku;

-długi czas pracy;

-niepozorny wygląd;

-może służyć jako pamięć przenośna, dyktafon.

-dyskretna praca;

-bardzo łatwa obsługa;

-blokada odczytu danych przez niepowołane osoby- podczas próby podłączenia urządzenia do portu USB bez klucza (opaski) dyktafon będzie sprawiał wrażenie uszkodzonego;

-funkcja VOX;

-funkcja pracy na zasilaniu zewnętrznym;

-wbudowana pamięć 4GB.

 

Parametry urządzenia:

Model: Dyktafon/SECURITY 4GB VOX z blokadą

Czas działania na akumulatorze: do 12 godzin

Czas ładowania akumulatora: ok. 3 godzin

Sposób ładowania akumulatora: Port USB komputera lub ładowarka USB

Rodzaj nośnika i pojemność: Pamięć wbudowane 4 GB (do 64 godz. nagrań)

Rodzaj nagrywania: Po detekcji dźwięku

Jakość nagrywania: 128kbps

Złącza do komunikacji z komputerem: Złącze USB

Waga: ok. 10g

Wymiary: ok. 64x22x9mm

Zawartość opakowania: Dyktafon, Instrukcja

Inne produkty z tej kategorii