Formularz kontaktowy:

weryfikator

Opis produktu

MINIATUROWA KAMERA UKRYTA W ŁADOWARCE STACJI DOKUJĄCEJ MICRO USB 1280 x 720 SP008-32GB

Kamera z detekcją ruchu ukryta wstacji dokującej ( ładowarce microusb), wbudowany mikrofon.

NAGRYWANIE WIDEO CIĄGŁE lub PO WYKRYCIU RUCHU. NAGRYWANIE DŹWIĘKU  ( FUNKCJA DYKTAFONU).

Obsługa kart pamięci do 128 GB ( wymagane formatowanie do systemu FAT32)

SZEROKI KĄT WIDZENIA - OK. 100 STOPNI.
 
 

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

 

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można postawić w pomieszczeniu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Zapisane na  pamięci umieszczonej w urządzeniu pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Kamera umożliwia nagrywanie filmów w trybie ciągłym jak i z detekcją ruchu. Urządzenie obsługuje karty pamięci microusb do 128 GB pod warunkiem, że karty zostały sformatowane w systemie FAT32(  w sieci można odnaleźć darmowe programy do formatowania kart do formatu FAT32) .Dzięki załączonemu w komplecie pilotowi można zdalnie dyskretnie uruchamiać poszczególne funkcje zapisu kamery.


FUNKCJA NADPISYWANIA NAGRAŃ

Dzięki funkcji nadpisywania nagrań nie musimy się martwić, że urządzenie przestanie nagrywać filmy po zapełnieniu pamięci. Nadpisywanie nagrań w tym modelu działa automatycznie tzn. po zapełnieniu  pamięci najstarsze nagrania zastępowane są nowszymi.

ZAPIS DATY I CZASU :

W nagraniach video zapisywana jest data i godzina niezbędna dla umiejscowienia zarejestrowanego zdarzenia w czasie.

 
ZAPIS DŹWIĘKU

Kamera posiada wbudowany dobrej jakości mikrofon. Pliki video zapisywane są z dźwiękiem.


ODTWARZANIE NAGRAŃ


Nagrania mogą być odtwarzane w komputerze za pomocą czytnika usb który znajduje się w komplecie z kamerą. Równocześnie pliki zawierające materiał video możemy przekopiować na dysk komputera w celu ich archiwizacji.

POJEMNOŚĆ NAGRAŃ ( nasze testy) - do 40 godzin dla  karty 128 GB, do 10 godzin dla karty 32 GB.
 

Parametry urządzenia:


Przetwornik: CMOS

Rozdzielczość video: 1280 x 720 AVI

Kąt widzenia: ok. 100 stopni.

Rodzaj nośnika i pojemność: karta pamięci micro usb  do 32 GB  lub 128 GB przy kartach w formacie FAT32 ( w zestawie karta 32 GB)

Zasilanie: Ładowarka sieciowa

Nadpisywanie najstarszych nagrań: TAK

Detekcja ruchu: TAK

Zapis dźwięku:TAK - wbudowany mikrofon

Wymiary: ok. 73 x 72 x 34 mm

Sterowanie: Pilot RF 433 MHz

Zawartość opakowania: Kamera w stacji dokującej microusb, pilot, przewód micro USB, zasilacz, czytnik kart, karta 32 GB, instrukcja obsługi

Inne produkty z tej kategorii