Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

KAMERA DO DRZWI WIZJER JUDASZ + REJESTRATOR Z WBUDOWANYM MONITOREM LCD 22" + AKCESORIA, CVR1604-WIZ

Profesjonalny zestaw z kamerą typu WIZJER  montowaną w miejsce wizjera do drzwi oraz dużym monitorem 22" z wbudowanym rejestratorem obsługującym do 16 kamer CVBS.


Jeżeli potrzebujesz skutecznego rozwiązania do prowadzenia dyskretnego monitoringu przed drzwiami, to oferowany zestaw spełni te oczekiwania.

Zestaw kompletny - gotowy do montażu.


Skład zestawu:

1. Kamera WIZJER - 1 szt.
2. Rejestrator z monitorem i wbudowanym dyskiem 500GB  - 1 szt
4. Zasilacz do rejestratora  - 1  szt.
5. Zasilacz do kamery - 1 szt
6. Myszka do obsługi rejestratora - 1 szt.
7. Przewód połączeniowy kamera-rejestrator 18 m - 1 szt
8. Uchwyt ścienny do rejestratora
9. Podstawa biurkowa do rejestratora
10. Instrukcja - 1 szt.


Opcjonalnie można dokupić w naszym sklepie:

- inne długości przewodów
- moduł audio ( mikrofon)

 

Zalety rejestratora:

- solidna obudowa
- zapis obrazu w jakości D1 z datą i godziną
- Wbudowany dysk 500GB umożliwiający zapis ok. 60 dni z jednej kamery w trybie ciągłym lub o wiele dłużej przy zapisie po wykryciu ruchu ( nawet kilka miesięcy).
- automatyczny start po podłączeniu zasilania
- rejestrator pozwala na odtwarzanie zapisanego materiału albo bezpośrednio na podłączonym do niego monitorze lub zgranie wybranych nagrań  na pendrive i odtworzenie w komputerze.
- posiada funkcję nadpisu oznacza to że po zapełnieniu pamięci urządzenie nie przerwie nagrywania, tylko będzie go kontynuować kasując najstarsze pliki a na ich miejsce zapisując najnowsze. Funkcja jest bardzo przydatna i ma na celu zachowanie ciągłości monitoringu bez przerw spowodowanych zapełnieniem się miejsca na karcie pamięci.
- opcjonalnie możliwość podłączenia dodatkowych kamer - rejestrator obsługuje max 16 kamer CVBS.
- opcjonalnie możliwość podłączenia modułu audio wówczas urządzenie nagra również dźwięk.


TRYBY NAGRYWANIA:

- NAGRYWANIE CIĄGŁE
- NAGRYWANIE PO WYKRYCIU RUCHU
- NAGRYWANIE WG. HARMONOGRAMU NP. NAGRYWANIE CIĄGŁE W GODZINACH 8-16 , NAGRUWANIE PO WYKRYCIU RUCHU W GODZINACH 20-6 ( DOWOLNE USTAWIENIA )

Rejestrator może współpracować zarówno z  kamerą z zestawu, jak i innymi kamerami CCTV w technologiach CCTV CVBS. Oznacza to, że można podłączyć dodatkowo np. kamerę zewnętrzną lub kamerę rejestrującą wnętrze mieszkania.

W zestawie podstawka oraz uchwyt ścienny  - rejestrator możne być zamontowany na ścianie lub stać na biurku.

Dodatkowo monitor posiada wejście VGA tzn. może być używany jako zwykły monitor komputerowy  ( rejestrator pracuje wówczas w tle) - przycisk z boku obudowy pozwala na wybór wyświetlanego obrazu - z kamery lub z komputera.

Na nagraniach widoczna jest zarówno data jak i godzina. Funkcja ta będzie przydatna podczas chęci określenia dokładnego czasu w którym nastąpiło zdarzenie. Zdarzenie to możemy następnie zgrać na dysk komputera lub pamięć przenośną.Zalety kamery:

Kamera ta została przystosowana do pracy jako wizjer drzwiowy. Posiada regulację pozwalającą dopasować ją do różnej grubości drzwi od 35 do 55mm.
Minimalna średnica otworu w drzwiach wynosi 17 mm. Kamera nie posiada żadnych dodatkowych przycisków więc jest zbliżona wyglądem do standardowych wizjerów do drzwi.


Ważną rolę pełni tu także optyka kamery, obiektyw kamery wykonany ze szklanych soczewek co gwarantuje utrzymanie dobrej jakości obrazu przez cały czas działania kamery czego nie można powiedzieć w przypadku obiektywów z plastikowymi soczewkami. Kąt widzenia przy tym obiektywie wynosi około 100 stopni.
Kamera świetnie spisuje się zarówno w dzień jak i w trudniejszych warunkach oświetleniowych. W ciemności obraz z kamery nie będzie widoczny.

Wymiary kamery:


Średnica części z obiektywem: ok. 24mm

Średnica nakrętki ok. 22mm

Wymagana średnica otworu w drzwiach: ok. 17mm

Długość całkowita max: ok. 61mm

Długość całkowita min: ok. 43mm

Długość kabla kamery: ok. 42cm

Dozwolona grubość drzwi: od 35 do 55mm


Monitor dołączony do zestawu wyposażony jest w przycisk POWER dzięki czmu nie ma konieczności wyświetlania obrazu non-stop lecz tylko w razie konieczności np. ktoś dzwoni do drzwi lub przy odtwarzaniu nagrań. Wyłączenie monitora nie ma wpływu na funkcję rejestracji obrazu tzn. rejestracja odbywa się wg ustawionego trybu również przy wyłączonym ekranie.

Inne produkty z tej kategorii