Formularz kontaktowy:

weryfikator

Opis produktu

DYKTAFON CYFROWY 4 GB  PENDRIVE Z DYKTAFONEM ORANGE-4GB-FLASHMini rejestrator dźwięku, dyktafon,  Pendrive 4 GB ORANGE, pojemność do 70 godzin nagrań, do 12 godzin pracy z wbudowanego akumulatora, DYKTAFON 4GB ORANGE

 
Najważniejszą cechą urządzenia jest dobra jakość dźwięku 128 kbps, wygląd nie wzbudzający podejrzeń oraz długi czas pracy z akumulatora - do 12 godzin.

 

Urządzenie to jest właściwie pamięcią przenośną z funkcja dyktafonu. Nagrywa  czysty dźwięk, niekiedy znacznie lepszej jakości niż jego droższe odpowiedniki.

Czas czuwania na wbudowanym w pełni naładowanym akumulatorze to nawet 12 godzin.

Dzięki niewielkim rozmiarom możemy mieć go zawsze przy sobie, na spotkaniu, na uczelni, kolacji, w pracy itp. Gdy zajdzie potrzeba użycia wystarczy przełączyć przycisk znajdujący się na bocznej części obudowy.
 

Urządzenie może być stosowane również wszędzie tam, gdzie instalowanie drogich, a czasami dość dużych gabarytowo podsłuchów nie wchodzi w grę. Wystarczy położyć dyktafon na biurku, szafie, półce i włączyć...


Odsłuchanie nagrań odbywa się poprzez podłączeniu urządzenia do portu USB dowolnego komputera. Program wykrywa dyktafon jako dysk przenośny, następnie wyświetla nagrania.

 
Urządzenie może służyć także jako przenośna pamięć zewnętrzna USB o pojemności 4 GB.

 

Parametry urządzenia:

Czas pracy z akumulatora: max 12 godzin

Czas ładowania akumulatora: ok.3 godzin

Pamięć: wbudowana 4 GB

Pojemność pamięci: do  70 godzin nagrań

Jakość nagrań: 128 kbps

Format zapisywanych plików: wav

Złącza do komunikacji z komputerem:USB

Waga: ok. 13g

Wymiary: ok. 70 x 21 x 9 mm

Obudowa: Tworzywo sztuczne

Zawartość opakowania: Dyktafon, instrukcja

Inne produkty z tej kategorii