Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Kabel CCTV koncentryczny + elektryczny 2x0,75 mm, przewód VIDEO+ ZASILANIE, rolka 100 m, RG 59 + 2 x 0,75 SHOTGUN

 

Przewód do monitoringu - sygnał wizji i zasilanie w jednym !!!

 

RG59+2x0,75 typu Shotgun jest kablem koncentrycznym 75 OHM zintegrowanym z żyłami zasilającymi o konstrukcji ósemkowej , przeznaczonym głównie do stosowania w instalacjach telewizji przemysłowej. Część współosiowa jest przewodem typu RG-59 z żyłą wewnętrzną 0,59 mm i dielektrykiem z litego PE, natomiast zasilanie to dwie żyły wielodrutowe o przekroju 0,75 mm2. Parametry podajemy w tabeli  .Zazwyczaj kamery zasilane napięciem stałym 12 V lub przemiennym 24V, jednak gdy takiego brak pojawia się problem. Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalnego kabla koncentrycznego z dodatkową parą przewodów zasilania . Kabel oprócz sygnału wizji ( transmitowanego poprzez koncentryk) umożliwia doprowadzenie zasilania do kamery dzięki czemu nie musimy stosować pojedynczych zasilaczy do każdej kamery lecz zasilić wszystkie z jednego zasilacza podłączonego w pomieszczeniu obserwacyjnym.

 

Budowa przewodu : jedna para współosiowa rodzaju 75-0,59/3,7 o impedancji falowej 75 OHM oraz dwie żyły wielodrutowe ( Cu lub CuAl ) o przekrojach znamionowych 0,75 mm2 o izolacji polwinitowej .

 

Ośrodek przewodu : stanowią ułożone równolegle para współosiowa i dwie żyły sterownicze .

Powłoka zewnętrzna : wykonana z PVC uodpornionego na działanie promieni słonecznych wytłoczona jednooperacyjnie na ośrodek .

Zakres pracy : po ułożeniu kabel przeznaczony jest do pracy w otoczeniu o wilgotności względnej powietrza do 100 % oraz wtemperaturze od -30 do +70 st. C .

 

IDEALNY DO CCTV

- kabel współosiowy zintegrowany z żyłami zasilającymi

- zasilanie linka 2x0,75 mm²

- żyła wewnętrzna miedziana 0,59 mm,

- wygoda stosowania i atrakcyjna cena

Inne produkty z tej kategorii