Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINIATUROWA KAMERA FULL HD 1920 x 1080

Wbudowany oświetlacz IR- 6 diod IR

DETEKCJA RUCHU

FUNKCJA NADPISYWANIA NAGRAŃ

 

Jest to zaawansowana technologicznie mini kamera wyposażona w rejestrator na karty pamięci micro SD. Kamera ta może nagrywać video ciągle lub po wykryciu ruchu, robić zdjęcie . Na uwagę zasługuje również jakość nagrywanego materiału.

 

Kamera może nagrywać w rozdzielczości 1920x1080 px lub robić zdjęcia w rozdzielczości 25560x1440 px.

Kamera wyposażona w funkcję DETEKCJI RUCHU  - rozpoczecie nagrywania po wykryciu ruchu.

Kamera wyposażona w funkcję NADPISYWANIA NAGRAŃ  - po zapełneniu karty pamięci stare pliki automatycznie sa kasowane i zastępowane nowymi .

 

Miniaturowe rozmiary, dobra jakość video, możliwość wyboru trybu pracy, te wszystkie cechy sprawiają że urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem do dyskretnego nagrywania.

 

Niewątpliwym atutem tego urządzenia jest jego prostota obsługi. Pilot służy do uruchomienia nagrywania i zmiany trybu pracy.

Urządzenie nagrywa dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane w ten sposób dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

 

Funkcje kamery- sterowanie z pilota RF:

- nagrywanie filmów z dźwiękiem w sposób ciągły z diodami IR

- nagrywanie filmów z dźwiękiem w sposób ciągły bez diod IR

- nagrywanie filmów z dźwiękiem po wykryciu ruchu

- wykonywanie zdjęć

Kamera ze względu na wbudowany miniaturowy oświetlacz podczerwieni daje sobie radę nawet w całkowitej ciemności. Co prawda zasięg diod jest  niewielki ale zawsze nieco pomaga w trudniejszych warunkach oświetleniowych.

 

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

 

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Podłączając kamerę do zasilania na stałe nie musimy przejmować się jej akumulatorem. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Parametry urządzenia:

Rozdzielczość VIDEO: 1920 x 1080 AVI

Rozdzielczość ZDJĘĆ: 2560 x 1440 JPG

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności) :Karta micro SD max 32GB ( w komplecie 32 GB)

Czułość: 0 lux przy włączonym IR ( zasieg 1-3 m)

Kąt widzenia: ok.80 stopni

Praca podczas podłączenia do zasilania :TAK

Detekcja ruchu: TAK

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: do 24 godzin ( możliwa praca pod zasilaniem sieciowym)

Zapis daty i czasu: Tak

Złącza do komunikacji z komputerem:USB

Wymiary
   

Średnica obiektywu: ok. 8mm

Średnica płytki z diodami  IR: ok. 20mm

Długość taśmy obiektywu: ok. 200mm

Wymiary korpusu kamery ( bez akumulatora): ok. 38x25mm, grubość: ok. 10mm

Długość przewodu do pakietu akumulatorów: ok. 130mm


Odporność na warunki zewnętrzne: Brak- kamera przeznaczona do pracy wewnatrz pomieszczeńZawartość opakowania: Kamera, przewód USB, instrukcja obsługi, karta 32 GB, zasilacz USB, aukumulator

 

Inne produkty z tej kategorii