Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Mini kamera ukryta w zegarze, DETEKCJA RUCHU, ZEGAR, zegarek z kamerą

 

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Tym urządzeniem jest miniaturowa kamera ukryta w analogowym zegarku. Kamera nagrywa filmy zarówno w trybie ciągłym jak i z detekcją ruchu, a także pozwala robić zdjęcia, które zapisują się na karcie micro SD. Kamera umieszczona jest w zegarku w obudowie o estetycznym wyglądzie. Obiektyw kamery znajduje się w tarczy zegarka, na pierwszy rzut oka nie można go zlokalizować.

 

Parametry urządzenia:

Przetwornik (rodzaj)

CMOS

Rozdzielczość i ilość klatek na sekundę

720 x 480; 30 kl/s

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności)

Karta micro SD pojemności 4 GB w komplecie; maksymalna obsługiwana pojemność 8 GB

Czułość

Około 2 lux

Kąt widzenia

Około 60°

Detekcja ruchu

Obsługuje

Pamięć potrzebna do zapisu 1 godziny nagrania

Około 1,5 GB

Pojemność akumulatora

200 mAh

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze

Maksymalnie 1 godzina video

Format zapisywanych plików

avi, jpg

Zapis daty i czasu

Obsługuje

Złącza do komunikacji z komputerem

mini USB

Waga

Około 164 g

Wymiary

68 x 75 x 17

Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana

srebrny; metal

Zawartość opakowania

Mini kamera w zegarku; przewód USB; instrukcja obsługi

 

 

Inne produkty z tej kategorii