Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI KAMERA UKRYTA W OBUDOWIE PILOTA BRELOK Z UKRYTĄ KAMERĄ 16 GB AK

 

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Tym urządzeniem jest miniaturowa kamera ukryta w obudowie pilota samochodowego. Kamera nagrywa filmy może też wykonywać zdjęcia. Wszystkie te dane zapisują się na karcie micro SD. Całe urządzenie jest bardzo lekkie i małe wymiary co pozwala na jego wszechstronne zastosowanie.

 

Parametry urządzenia:

Przetwornik: CMOS

Rozdzielczość VIDEO: 720 x 480

Rodzaj nośnika: Karta micro SD; maksymalna obsługiwana pojemność 32GB ( w komplecie 16 GB)

Kąt widzenia: ok. 60°

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: ok 60 minut

Format zapisywanych plików: avi, jpg

Zapis daty i czasu: TAK

Złącza do komunikacji z komputerem: mini USB

Waga: ok. 16 g

Wymiary: ok. 50 x 32 x 14


Zawartość opakowania: kamera, przewód USB, karta microSD 16 GB,  instrukcja obsługi

Inne produkty z tej kategorii