Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Maly, zgrabny, osobisty lokalizator GPS o szerokim zastosowaniu.
Lokalizator GPS moze
 sluzyc do ochrony osob, przesylek, samochodow, a takze sledzenia przebiegu trasy i predkosci poruszania sie.

 Lokalizator GPS  to urządzenie pozwalające śledzić swoje położenie oraz informować o nim za pomocą sieci GSM. Urządzenie umożliwia śledzenie trasy oraz prędkości z dużą dokładnością. Komunikacja z lokalizatorem odbywa się przez sieć GSM za pomocą komend wysyłanych wiadomością SMS. Urządzenie  może być również wykorzystany jako podsłuch, transmitujący dźwięki otoczenia poprzez połączenie telefoniczne. Urządzenie jest wyposażone w przycisk SOS, którego naciśnięcie przez 3 sekundy powoduje włączenie trybu alarmowego, wysłanie na zaprogramowany numer wiadomości o treści "Help me" oraz co 3 minuty informacji o aktualnym położeniu aż do momentu odwołania alarmu przez użytkownika. 

 

Urządzenie posiada dodatkową klapkę z  magnesem umożliwiającą szybki i prosty montaż do powierzchni metalowych. 

Uwaga! Wykorzystanie urządzenia wymaga umieszczenia w nim karty SIM dowolnego operatora z możliwością wysyłania wiadomości SMS oraz wykonywania połączeń. 

 

Lokalizacja
W dowolnym momencie mozesz sprawdzic pozycje w jakiej znajduje sie lokalizator na dwa sposoby, mozesz wyslac SMS lub "wyslac sygnal" z numeru, ktory wczesniej zostal zaprogramowany w lokalizatorze. Po chwili otrzymasz SMS z informacja o polozeniu lokalizatora.
Wykorzystujac darmowy serwis:
www.maps.google.pl mozesz na mapie zobaczyc miejsce, w ktorym znajduje sie lokalizator. Mozliwosc sprawdzenia polozenia w kazdym momencie zwieksza bezpieczenstwo dzieci, osob starszych, wartosciowych przesylek, samochodow, a nawet zwierzat. 

Lokalizacja cykliczna
Po wyslaniu do lokalizatora SMS z informacja ile razy i co jaki czas ma byc podawane polozenie, lokalizator bedzie wysylal SMS automatycznie, dzieki czemu mozna sledzic przemieszczanie sie obiektu.
 

Przycisk alarmowy
Lokalizator wyposazony jest w przycisk alarmowy, ktorego wcisniecie przez uzytkownika spowoduje, ze automatycznie co 3 minuty przesylana bedzie informacja o polozeniu na wstepnie zaprogramowane numery, az do momentu odwolania alarmu przez uzytkownika.
 

Wirtualne ogrodzenie
W prosty sposob mozesz zaprogramowac obszar bezpieczny. Po przekroczeniu jego granicy lokalizator bedzie powiadamial o fakcie przekroczenia dozwolonego obszaru lacznie z podaniem polozenia. Funkcja ta doskonale nadaje sie do zwiekszenia bezpieczenstwa ludzi, wartosciowych przedmiotow, a nawet zwierzat.
 

Wirtualny straznik
Po ustaleniu stalego polozenia lokalizatora i odpowiednim zaprogramowaniu lokalizator moze powiadamiac SMS wowczas, gdy zmieni sie jego polozenie.
 

Wirtualny radar
Lokalizator, po wydaniu odpowiedniej komendy moze stac na strazy bezpieczenstwa drogowego. Po przekroczeniu zadanej przez uzytkownika predkosci z jaka bedzie przemieszczal sie lokalizator, wyslany zostanie SMS z podaniem predkosci i polozenia.
 

Nasluch otoczenia
Dzieki wbudowanemu mikrofonowi mozna nasluchiwac dżwięki z miejsca, w ktorym znajduje sie lokalizator.
 

Pewnosc kontaktu
Dzieki funkcji ostrzegania przez SMS o niskim stanie baterii uzytkownik moze zapewnic ladowanie lokalizatora w odpowiednim czasie bez utraty kontaktu.
 

Bezpieczenstwo
Lokalizator jest zabezpieczony haslem, przy pierwszym uruchomieniu nalezy zmienic haslo domyslne, zapewniajac tym samym dostep tylko autoryzowanym uzytkownikom, ktorych maksymalnie moze byc 5.
 

Zestaw:

 • Lokalizator GPS - 1 szt.
 • Stacja ladujaca do dodatkowej baterii - 1 szt.
 • Ladowarka do lokalizatora i stacji - 1 szt.
 • Bateria - 1 szt.
 • Instrukcja - 1 szt.

  Funkcje:

  • komunikacja poprzez SMS lub GPRS
  • lokalizacja po wyslaniu SMS lub wyslaniu sygnalu
  • mozliwosc lokalizacji w zadanych odstepach czasowych
  • przycisk alarmowy powiadamiajacy automatycznie o polozeniu zaprogramowane numery
  • mozliwosc okreslenia obszaru, po opuszczeniu ktorego lokalizator bedzie wysylal SMS
  • mozliwosc okreslenia predkosci przemieszczania sie, po przekroczeniu ktorej lokalizator bedzie wysylal SMS
  • ochrona haslem
  • dziala z kazda karta SIM
  • brak oplat abonamentowych (oprocz utrzymania karty SIM)
  • wygodne, male wymiary, latwy do ukrycia
  • niskie zuzycie energii
  • szybkie szukanie sygnalu GPS monitorowanie osob, przesylek, samochodów

 

Inne produkty z tej kategorii