Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:UWAGA: KAMERA WADLIWA - OBRAZ Z PRZEKŁAMANIEM KOLORÓW, BARDZO SŁABY DŹWIĘK.


Mini kamera z obiektywem w kształcie guzika doskonale sprawdza się jako sprzęt do dyskretnego nagrywania rozmów, spotkań itp. ,,,Guzik,, kamery niczym nie różni się od tych, które mamy np. w koszuli, oznacza to że nikt nie zwróci uwagi, nie wysnuje żadnych podejrzeń. By jeszcze bardziej wtopić nasza kamerę ze swoją garderobą w komplecie znajduje się kilka guzików do przeszycia.


Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować.

Dodatkowo może być stosowane jako jeden z guzików koszuli, bluzy itp. zapewniając tym samym możliwość dyskretnego nagrywania spotkań, wykładów, rozmów itd.

Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Kamera nie posiada wbudowanego akumulatora. Dzięki czemu można było jeszcze bardziej zminimalizować wielkość urządzenia. Do poprawnej pracy należy zastosować więc zasilacz sieciowy (5VDC) lub też baterię awaryjną (Power Bank), baterie dostępne w naszej ofercie.

Długi przewód dołączony do zestawu (1m) umożliwia umieszczenie takiej ładowarki w kieszeni, a kamerę w koszuli, bluzie itp.

 

Parametry urządzenia:


Rozdzielczość nagrywania :1920x1080

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności): Karta Micro SD 32 GB

Kąt widzenia: Około 70 stopni

Format zapisywanych plików: AVI

Zapis daty i czasu: Tak

Złącza do komunikacji z komputerem: Micro USB

Wymiary: 31 x 24 x 15 mm

Zawartość opakowania: Kamera guzik, instrukcja, przewód , zasilacz sieciowy


UWAGA: KAMERA WADLIWA - OBRAZ Z PRZEKŁAMANIEM KOLORÓW, BARDZO SŁABY DŹWIĘK.

Inne produkty z tej kategorii