Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINIATUROWA KAMERA UKRYTA W ZEGARKU NA RĘKĘ, ZEGAREK Z KAMERĄ 32 GB, DYKTAFON, APARAT, SUN-32GB-AKamera wbudowana w zegarek naręczny jest idealnym rozwiązaniem do poufnego monitoringu. Świetnie sprawdza się na spotkaniach biznesowych, w restauracji, pracy, szkole, domu itp. Urządzenie nagrywające dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

 
Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera.  Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Funkcja kamery video

Kamera ukryta w zegarku ma możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 1920x1080. Dzięki wysokiej jakości przetwornikowi kamery obraz jest dość dobrej jakości.

 

Funkcja aparatu fotograficznegoDzięki tej funkcji w dowolnym momencie mamy możliwość wykonania zdjęcia w wysokiej rozdzielczości 2560X1920, bez konieczności uruchamiania nagrywania.Funkcja dyktafonu

Zegarek posiada możliwość nagrywania samego dźwięku z jakością 128kb/s.Zegarek w którym umieszczona jest kamera cechuje się starannością oraz precyzja wykonania. Nowoczesna koperta zegarka oraz czarny pasek sprawiają że świetnie się prezentuje, łącząc w sobie styl zarówno sportowy jak i elegancki.

Obsługa kamery odbywa się praktycznie za pomocą dwóch świetnie zamaskowanych przycisków umieszczonych w kopercie zegarka, dzięki temu jest prosta i intuicyjna.

 

Parametry urządzenia:


Przetwornik (rodzaj): CMOS

Rozdzielczość video :1920x1080 AVI

Rozdzielczość zdjęć: 2560x1920 JPG

Jakość audio: 128kb/s WAV

Rodzaj nośnika i pojemność: Pamięć wbudowana 32 GB

Ilość przycisków funkcyjnych: 2

Kąt widzenia: Około 70°

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: max 180 minut

Format zapisywanych plików: AVI, JPEG, WAV

Zapis daty i czasu: TAK

Złącza do komunikacji z komputerem: USB

Waga: Około 100 g

Wymiary: średnica ok 44 mm

Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana: Koperta metalowa kolor czarny; pasek gumowy kolor czarny

Zawartość opakowania: Mini kamera w zegarku; przewód USB; instrukcja obsługi

 

Inne produkty z tej kategorii