Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Mini kamera ukryta w zegarku FULL HD, 1920 x 1080
zegarek z kamerą, DZIEŃ/NOC, ZEGAREK

 

Kamera wbudowana w zegarek naręczny jest idealnym rozwiązaniem do poufnego monitoringu. Świetnie sprawdza się na spotkaniach biznesowych, w restauracji, pracy, szkole, domu itp. Urządzenie nagrywające dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC. Kamera potrafi nagrywać film w rozdzielczości FULL HD, dodatkowo radzi sobie nawet w całkowitej ciemności dzięki wbudowanym diodom IR o paśmie 940nm (niewidocznym dla człowieka).

 

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Funkcja Kamery Video

Kamera ukryta w zegarku ma możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 1920x1080 Dzięki wysokiej jakości przetwornikowi kamery obraz jest dość dobrej jakości.

 

Funkcja Aparatu Fotograficznego

Dzięki tej funkcji w dowolnym momencie mamy możliwość wykonania zdjęcia w wysokiej rozdzielczości 2560x1920, bez konieczności uruchamiania nagrywania.

 

Funkcja IR

Odpowiada za oświetlacz podczerwieni. Po jego włączeniu możemy prowadzić rejestrację nawet w całkowitej ciemności (na bliską odległość)

 

 

Zegarek w którym umieszczona jest kamera cechuje się starannością oraz precyzja wykonania. Nowoczesna koperta zegarka oraz czarny pasek sprawiają że świetnie się prezentuje, łącząc w sobie styl zarówno sportowy jak i elegancki.

Obsługa kamery odbywa się praktycznie za pomocą dwóch świetnie zamaskowanych przycisków umieszczonych w kopercie zegarka, dzięki temu jest prosta i intuicyjna.

 

Parametry urządzenia:

Model

Zegarek naręczny z kamerą wodoodporny, wyposażony w oświetlacz IR

Przetwornik (rodzaj)

CMOS

Rozdzielczość

1920 x 1080 

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności)

Pamięć wbudowana 8 GB

Czułość

0 lux (IR on)

Ilość diod IR

4

Zasięg IR

Max 2 m

Ilość przycisków funkcyjnych

2

Kąt widzenia

Około 65-70°

Pamięć potrzebna do zapisu 1 godziny nagrania

Około 6 - 8 GB

Pojemność akumulatora

200 mAh

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze

Maksymalnie 1 godzina video

Format zapisywanych plików

AVI, JPEG

Zapis daty i czasu

Obsługuje

Złącza do komunikacji z komputerem

jack USB

Waga

Około 88 g

Wymiary

265 x 50 x 17

Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana

Koperta czarna metalowa; pasek z tworzywa

Zawartość opakowania

Mini kamera w zegarku; przewód USB; instrukcja obsługi, zapasowa zakrętka gniazda usb

 

 

Inne produkty z tej kategorii