Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MONITOR LCD 5" DO KAMER COFANIA, 2 wejścia VIDEO, TFT-5.0/CAR

 

 

Monitor ten daje bardzo duże możliwości. Możemy go zastosować zarówno do wyświetlania obrazu z kamery cofania, jak również z odtwarzaczy multimedialnych zarówno przenośnych jak i stacjonarnych.

Montaż monitora jest bardzo prosty, został on wyposażony we wspornik z taśmą 3M do umieszczenia np. na desce rozdzielczej lub przyklejenia do przedniej szyby.

Monitor sprawdza się zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych dzięki możliwości zasilania z 24V prądu stałego. Dodatkowo jego wielkość gwarantuje poprawne widzenie obrazu.

 

Podstawowe cechy monitora

 

-przekątna ekranu 5”, dzięki niej obraz jest duży i czytelny co powoduje że może być wykorzystany zarówno w aucie jak i w domu.

 

-zasilanie 12V DC

 

-system NTSC oraz PAL, monitor pod tym względem jest bardzo uniwersalny ponieważ automatycznie wykrywa rodzaj systemu w jakim pracuje np. kamera i przystosowuje się do niego. Monitor współpracuje z każda kamerą cofania w naszej ofercie.

 

-uchwyt w zestawie

 

-przewód zasilający w komplecie, dzięki niemu nie będziemy mieli problemu z podłączeniem monitora do instalacji elektrycznej samochodu. Przewód zasilający z jednej strony posiada wtyk do monitora, z drugiej zaś czyste przewody do bezpośredniego podłączenia do instalacji (możliwość zastosowania wtyku do zapalniczki samochodowej).

 

-daszek cieniujący, monitor wyposażony został w delikatnie wysunięty daszek, przez co nawet w słoneczne dni obraz jest dobrze widoczny.

 

-regulacja jasności, pozwala na dopasowanie obrazu do każdych warunków oświetleniowych

 

-regulacja kontrastu wyświetlanego obrazu

 

 

-możliwość zmiany saturacji, pozwala na zmianę nasycenia barw wyświetlanego obrazu. Funkcja ta pozwala w jeszcze większym stopniu dopasować kamerę do monitora w celu uzyskania jak najlepszego obrazu.

 

Parametry techniczne

    Przekątna: 5”

    Liczba wejść video: 2

    Ekran: 16:9

    System: PAL, NTSC wykrywany automatycznie

    Pixele: 480xRGBx272

    Pobór energii: Max 4W

    Zasilanie: 12V DC

    Temperatura pracy: -10 +50st.C

    Temperatura przechowywania: -30 + 70st.C

    Waga: 165g        

    Wymiary: 108,0x82,0x15mm

    Typy złącz: Video-RCA, zasilanie-gniazdo DC 2,1x5,5mm

    Zmiana ustawień: TAK, za pomocą przycisków w panelu monitora.

 

Inne produkty z tej kategorii