Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Adapter AD-ST/ST-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu ST.

Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego.

Gwintowana obudowa z nakrętką umożliwia łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu.

Typ złącza: ST simplex
Konstrukcja: wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm
Rodzaj obudowy: Metalowa
Wybrane cechy: ferrula brązowo-fosforowa


 

ADAPTER WIELOMODOWY AD ST ST MM



Inne produkty z tej kategorii