Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Specjalistyczna kamera / aparat cyfrowy do fotografowania i filmowania , FOTO PUŁAPKA ,Wysyłanie zdjęć MMS, GPRS, sterowanie za pomocą wiadomości tekstowych SMS, kamera poklatkowa, FULL HD,  S680MS680M to urządzenie idealnie nadające się do obserwacji z ukrycia np. w lesie, jak również monitorowania domów, magazynów, itp. Ta bardzo dobrej jakości fotopułapka posiada zastosowany reflektor podczerwieni umożliwiający rejestrację także w nocy, nie ujawniając jednocześnie swojego położenia dzięki zastosowaniu diod IR o długości fali 940 nm (długość światła niewidoczna dla ludzi i zwierząt). Dzięki temu oświetlacz jest zupełnie niewidoczny dla osób postronnych. Kamera wyzwalana jest czujnikiem PIR, po czym w zależności od ustawień wykonuje jedno bądź kilka zdjęć lub nagrywa sekwencję wideo.Uwaga! Fotopułapka nie współpracuje prawidłowo z kartami SIM sieci Orange.

Zupełną nowością w opisywanym modelu jest możliwość wydawania poleceń urządzeniu za pomocą wiadomości SMS. Dzięki tej funkcji możemy sterować takimi ustawieniami jak, np. liczba zdjęć, częstotliwość wykonywania zdjęć, ustawienia zoom, możemy również wydać polecenie wykonania zdjęcia, które zostanie do nas wysłane wiadomością MMS dzięki zastosowaniu transmisji GPRS. Możemy dodawać i kasować nowych użytkowników do których zdjęcia będą wysyłane, a także precyzować jakość tych zdjęć.

Kamera może wysyłać wykonane zdjęcia również przez e-mail. Dzięki czemu jej zastosowanie staje się jeszcze bardziej wszechstronne.

 

Urządzenie równie dobrze spisuje się podczas pracy w harmonogramie. W tym trybie możemy ustawić w jakich godzinach ma pracować, lub też o jakiej godzinie ma wykonywać i wysyłać zdjęcia.

Wbudowany oświetlacz podczerwieni 940nm pozwala na pracę w zupełnych ciemnościach nawet na odległość 20m.

Kamera posiada wbudowany monitor o przekątnej 2'' , który umożliwia ustawienie kamery bez konieczności podłączania jej do komputera. Dzięki niemu również odtworzymy wykonane nagrania i zdjęcia. Dodatkowo kamera została wyposażona w czujnik podczerwieni który włącza kamerę dopiero gdy w pobliżu pojawi się źródło ciepła. Dzięki temu zdecydowanie ograniczono fałszywe alarmy powodowane przez wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, wiatr).

Kamera posiada miejsce na aż 8 baterii/akumulatorków AA , oraz złącze karty pamięci max do 32GB. Takie zestawienie sprawia że kamera może bardzo długo pracować bez żadnej opieki.

Pozostałe funkcje odróżniające kamerę od innych tego typu:

  • Możliwość nagrywania filmów w jakości FULL HD

  • Możliwość wykonania max 7 zdjęć po jednorazowym wykryciu ruchu

  • Zoom cyfrowy

  • Nagrywanie również dźwięku

  • Nagrywanie w pętli

  • Możliwa praca z serwerem FTP

  • Możliwość zasilenia kamery również z zasilacza 12VDC


Funkcja kamery poklatkowej - umożliwia wykonywanie zdjęć co pewien zaprogramowany czas np. co 2 godziny, zapisywanie ich na karcie SDw dużej rozdzielczości do 12 MPx oraz wysyłanie mmc, mail lub ftp na serwer w niższej rozdzielczości 640x480px. Funkcja ta dezaktywuje czujnik ruchu tzn. po włączeniu tej funkcji kamera przesyła i zapisuje zdjęcia tylko co zaprogramowany czas, nie działa natomiast wykrywanie ruchu przez czujnik.

Specyfikacja techniczna

Sensor

5Mpx CMOS

Zdjęcia

do 12 Mpx

Tryb dzień/noc

TAK

Zasięg oświetlacza

max 20m w optymalnych warunkach

Pamięć

Karta SD o pojemności max 32GB

Optyka

F=3,2 ;kąt widzenia max 52st.

Czułość czujnika PIR

Regulowana (3 stopnie czułości)

Kąt czujnika PIR

max 90 st.

Jakość zdjęć

Regulowany (5,8,12 Mpx)

Format zdjęć

JPG

Jakość video

Regulowana (max FULL HD)

Długość pliku video

Regulowana (1-60s.)

Ilość wykonywanych zdjęć po wykryciu ruchu

Regulowana (1-7)

Czas reakcji

od 1 do 5 s

Tryby pracy

Zdjęcie, zdjęcia+video

Zoom

Cyfrowy 2x, 3x, 4x

Zasilanie

Bateryjne lub zasilacz 12VDC

Ilość i typ baterii

4/8szt AA

Pobór prądu przy stanie czuwania

0,15mA

Max czas pracy w stanie czuwania na komplecie baterii

Do 4 miesięcy

Automatyczne wygaszenie monitora

TAK

Możliwość podłączenia do TV

TAK (przewód w komplecie)

Temperatura pracy

-20 +60 st.C

Temperatura Przechowywania

-30 +70 st.C

Dopuszczalna wilgotność

5%-90%

Wodoodporność

IP54

Wymiary

131,5x99x77,5mm

W komplecie

Karta 4GB, Przewód USB, Przewód TV, Instrukcja, oryginalne opakowanie, pasy mocujące do drzewa. 

Inne produkty z tej kategorii