Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Kamera kolorowa MINI/podsłuch GSM z wbudowanym rejestratorem na karty Micro SD, Funkcja MMS ( w sieci PLAY)

Jest to zaawansowana technologicznie mini kamera wyposażona w rejestrator na karty pamięci micro SD, oraz slot kart SIM. Urządzenie może być używane zarówno jako minikamera do dyskretnego monitoringu, jak również podsłuch GSM. Połączenie tych dwóch funkcji w jednym urządzeniu daje zupełnie nowe możliwości, np. nagrywanie oraz równoczesny podsłuch na żywo za pomocą telefonu komórkowego.

 

Niewątpliwym atutem tego urządzenia jest jego prostota obsługi. Do włączenia wystarczy włożyć kartę SIM i micro SD oraz nacisnąć włącznik. Kolejnym krokiem jest bardzo prosta konfiguracja urządzenie polegająca na wysłaniu do niego sms-a autoryzacyjnego. Kolejnymi wiadomościami tekstowymi możemy włączać lub wyłączać takie funkcje jak nagrywanie dźwięku, nagrywania video, wykonanie zdjęcia czy też tryb detekcji dźwięku.

 

Urządzenie nagrywa dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane w ten sposób dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

 

Urządzenie można również umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę, oraz uruchomić nagrywanie zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo funkcja MMS pozwala w dowolnym momencie na przesłanie nam zdjęcia z wbudowanej kamery. Teraz nie tylko słyszymy, ale równiez możemy zobaczyć co dzieje się w danym pomieszczeniu, biurze, sklepie, garażu itp. Funkcje MMS testowane w sieci PLAY.

 

 

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Parametry urządzenia:

Model

Podsłuch X 9000

Przetwornik (rodzaj)

1Mpx

Rozdzielczość nagrywania

174x144

Szybkość nagrywania

25 kl/s

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności)

Karta micro SD ( w komplecie 4GB)

Czułość

Kamera potrzebuje względnie dobrego oświetlenia

Kąt widzenia

Około 60 stopni

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze

Do 90 min.

Format zapisywanych plików

AVI

Złącza do komunikacji z komputerem

Mini USB

Waga

25g

Wymiary

49x36x16

Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana

Czarna/ plastyk

Odporność na warunki zewnętrzne

Brak

Zawartość opakowania

Kamera, przewód USB, instrukcja obsługi, ładowarka sieciowa

 

 

Inne produkty z tej kategorii