Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI KAMERA IP WI-FI P2P UKRYTA W OBUDOWIE CZUJNIKA DYMU 32 GB UFO WI-FI CAMERA

Kamera IP wi-fi z detekcją ruchu ukryta w atrapie czujnika dymu, zapis na zintegrowany rejestrator.
 

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z wbudowanej w obudowę czujnika dymu kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera lub telefonu czy tabletu z systemem Android łącząc się bezpośrednio z kamerą bezprzewodowo poprzez wifi.

 
Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd i zapis audio-video oraz robienie zdjęć bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zainstalować jako czujnik dymu w pomieszczeniu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować lub podglądać i podsłuchiwać „na żywo”. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera ściągając je poprzez sieć wifi. Kamera posiada funkcję detekcji ruchu co pozwala na zapis w momencie gdy przed obiektywem odbywa się jakiś ruch. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci umieszczonej w urządzeniu pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Parametry urządzenia:

Przetwornik: CMOS

Rozdzielczość video: max 1280 x 720

Rodzaj nośnika i pojemność: Pamięć wewnętrzna 32 GB

Kąt widzenia : ok. 70°

Detekcja ruchu: Tak

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: do 4 godzin

Możliwość zasilania z zewnętrznego zasilacza lub z USB w czasie pracy

Format zapisywanych plików: avi, jpg

Zapis daty i czasu: Tak

Złącza do komunikacji z komputerem: mini USB

Waga: ok. 88 g

Wymiary: 100 mm x 45 mm


Zawartość opakowania: Kamera w atrapie czujnika dymu; płytka montażowa; płyta CD z oprogramowaniem; przewód USB; zasilacz; instrukcja obsługi

Inne produkty z tej kategorii