Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Mini kamera ukryta w atrapie zasilacza sieciowego HD 1280x720.

NAGRYWANIE W NOCY, DETEKCJA RUCHU!

 

 

Urządzenie to jest właściwie bardzo dobrze ukrytą kamerę wbudowaną w obudowę atrapy zasilacza sieciowego. Dzięki tak oryginalnemu kamuflażowi udało się rozwiązać kolejny problem nieodłącznie związany z tego typu kamerami- krótki czas pracy na akumulatorze. W tym modelu zrezygnowano z akumulatora wewnętrznego, zamiast tego kamera ma możliwość podłączenia na stałe do zasilania 230V. Takie rozwiązanie znacznie podnosi wartość użytkową oraz możliwość ukrycia w praktycznie każdym gniazdku elektrycznym.

 

 

Zapisane dane można potem odtworzyć na dowolnym komputerze wyposażonym w port USB. Równocześnie pliki zawierające bardzo dobrej jakości materiał (film w rozdzielczości 1280x720, zdjęcia w rozdzielczości 4032x3024) możemy przekopiować na dysk komputera w celu ich archiwizacji.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

 

Kamera ma możliwość pracy w 3 trybach:

 

Tryb 1: Nagrywanie ciągłe – podczas uruchomienia tego trybu kamera będzie nagrywała non stop. Nagranie podzielone będzie w plikach co 3 minuty, aż do wyczerpania się miejsca na karcie pamięci.

Tryb 2: Nagrywanie po detekcji ruchu- kamera zaczyna rejestracje gdy wykryje ruch, gdy ruch zaniknie kamera kończy nagrywanie zapisując plik i przechodząc w stan wstrzymania i oczekiwania na wystąpienie kolejnego ruchu.

Tryb 3: Tryb odpowiedzialny za możliwość wykonania jednym naciśnięciem odpowiedniego przycisku na pilocie pojedynczego zdjęcia, oraz zapisanie go w pamięci.

 

Kamera posiada możliwość nagrywania w zupełnej ciemności na odległość 2-3m dzięki wbudowanym diodom podczerwieni (2szt) . Nie są więc jej straszne niekorzystne warunki oświetleniowe panujące w pomieszczeniu.Obsługa kamery, włączanie oraz wyłączanie poszczególnych funkcji odbywa się za pomocą pilota dołączonego do zestawu. Nie ma więc konieczności dotykania kamery i tym samym zdradzania jej pozycji by uruchomić nagrywanie. Wystarczy skierować dyskretnie pilot na kamerę ,,zasilacz,, i nacisnąć odpowiedni przycisk w zależności od wybranego trybu pracy.

 

 

Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy są kompresowane tak, by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Granicę użyteczności kamery stanowi jedynie wyobraźnia jej użytkownika...Parametry urządzenia:

 

Przetwornik

5 Mpx

Rozdzielczość

1280X720

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności)

Karta micro SD do 32GB (w komplecie 4GB)

Kąt widzenia

80 stopni

Zajętość miejsca

Do 7,5 GB/godz.

Rozdzielczość zdjęć

4032x3024

Detekcja ruchu

Tak

Format zapisywanych plików

AVI, JPEG

Zapis daty i czasu

Tak

Złącza do komunikacji z komputerem

Micro USB

Waga

55g

Wymiary

155x95x50mm

Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana

Czarna/ plastik

Odporność na warunki zewnętrzne

Brak

Zawartość opakowania

Atrapa zasilacza z wbudowana kamerą HD, przewód usb, przelotki zasilające, pilot zdalnego sterowania, instrukcja

Obsługiwane systemy operacyjne

Win XP, Win2000, Win Vista, Win7

 

 

Inne produkty z tej kategorii