Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI KAMERA WI-FI P2P DO UKRYCIA 1280 x 720 64GB + POWER BANK 30000mAh DO 3 DNI PRACY MV+KM30000

 
Dzisiejsza technologia pozwala na stworzenie bardzo małej kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z miniaturowej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą  telefonu lub tabletu z systemem Android czy IOS łącząc się bezpośrednio z kamerą bezprzewodowo w sieci wi-fi.

Obraz przekazywany przez tą kamerę można odbierać dzięki połączeniu wi-fi w dowolnym miejscu na świecie za pomocą aplikacji w smartfonie z dostępem do internetu.

Nazwa aplikacji mobilnej to V380PRO.
 

Kamera została tak skonstruowana aby można ją było wpiąć bezpośrednio do powerbanka ,zasilacza usb lub za pomocą przewodu usb 3 m umieścić moduł kamery w innym miejscu niż powerbank. Taka konstrukcja ułatwia montaż kamery w wielu miejscach w których użycie konstrukcji z wbudowanym akumulatorem nie byłoby już takie proste.

 

POWER BANK  po pełnym naładowaniu pozwala na pracę kamery do 3 dni. Przy zastosowaniu zasilacza USB kamera może pracować non-stop.


Zaletą tej kamery jest banalnie prosta konfiguracja połączenia wifi . Kamera po włączeniu emituje własny sygnał wifi z którym wystarczy połączyć smartfon na którym następnie po wgraniu odpowiedniej darmowej aplikacji będzie widoczny obraz z kamery.

Kamera posiada wbudowane dioy IR pozwalające na pracę w całkowitej ciemności . Co prawda skuteczny zasieg oświetlenia w nocy nie jest duży ( 2-3 m) ale w zupełności wystarczy do monitorowania małego lub częściowo dużego pomieszczenia.

 

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd i zapis audio-video bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

 

Dzięki niewielkim rozmiarom obiektywu kamery urządzenie można zainstalować wszędzie tam gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować lub podglądać i podsłuchiwać „na żywo”. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera zgrywając bezpośrednio z karty pamięci. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci umieszczonej w urządzeniu pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Parametry urządzenia:

Model: MV+KM30000

Przetwornik : CMOS

Rozdzielczość podglądu video: 1280 x 720

Rozdzielczość zapisu video: 1280 x 720

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności): Karta micro SD, obsługuje karty o pojemności do 128 GB (w komplecie karta o pojemności 64 GB)

Kąt widzenia: ok. 100 stopni

Czas pracy na w pełni naładowanym power banku: do 3 dni, możliwość zasilania z zewnętrznego zasilacza USB

Format zapisywanych plików: avi

Obsługa Wi-Fi:  2.4Ghz

Zapis daty i czasu: Tak

Złącza do zasilania: USB

Wymiary: Podane na zdjęciu.

 Zawartość opakowania: Miniaturowa kamera; power bank 30000mAh;  karta SD 64 GB; instrukcja obsługi

W zależności od dostawy mogą wystąpić różnice w wyglądzie i producencie power bank.

 Inne produkty z tej kategorii