Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINIATUROWA KAMERA UKRYTA W ZAPALNICZCE - ATRAPIE, ZAPALNICZKA Z KAMERĄ  720 x 480 16 GB LIGHTER DV


 

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Tym urządzeniem jest miniaturowa kamera ukryta w zapalniczce. Kamera może robić zdjęcia i nagrywać wideo z dźwiękiem. Całe urządzenie jest dość lekkie i ma małe wymiary co pozwala na jego wszechstronne zastosowanie. Dla łatwiejszej i dyskretnej obsługi urządzenia zostało ono wyposażone w wibracje które informują o funkcjach kamery bez konieczności sprawdzania diody sygnalizacyjnej.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 
 

Parametry urządzenia:

Rozdzielczość VIDEO: 720 x 480

Format VIDEO: AVI

Rozdzielczość ZDJĘĆ: 1280 x 960

Format VIDEO: JPG

Rodzaj nośnika :Karta micro SD do 32 GB ( w zestawie 16 GB)

Kąt widzenia: ok. 60°

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: max. 80 minut

Zapis daty i czasu: TAK

Złącza do komunikacji z komputerem: USB

Waga: ok. 19 g

Wymiary: ok. 72 x 26 x 10


Zawartość opakowania: Mini kamera w obudowie zapalniczki, karta microSD 16GB, instrukcja obsługi

Inne produkty z tej kategorii