Formularz kontaktowy:

weryfikator

Opis produktu

MINIATUROWA KAMERA UKRYTA W PENDRIVE USB PENDRIVE Z KAMERĄ 1920 x 1080 128 GB DYKTAFON UC60-128GB


Sprytnie ukryta służąca również jako pamięć przenośna, posiadająca funkcje nagrywania filmów oraz wykonywania zdjęć, dobrej jakości kamera pendrive to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie dobrą jakość nagrania oraz prostotę obsługi.

Dzięki temu urządzeniu bez problemu nagrasz film z dźwiękiem o rozdzielczości 1920 x1080, lub sam dźwięk z jakością 512kbps.


Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.


Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

Kamera może nagrywać również podczas podłączenia do źródła stalego zasilania np. powerbank lub zasilacz sieciowy USB. Kamera nie będzie nagrywać, jeżeli będzie podłączena do USB laptopa lub komputera.


NADPISYWANIE NAGRAŃ (nagrywanie w pętli)

Kzostała wyposażona w funkcję nadpisywania najstarszych nagrań. Funkcję należy aktywować w specjalnym pliku .txt, który tworzy się na karcie pamięci po pierwszym uruchomieniu.

Dzięki możliwości ustawienia daty i czasu kamera po zapełnieniu karty pamięci i przy włączonej funkcji nadpisywania  - usunie najstarsze nagranie i w jego miejsce zapisze nowe.


DETEKCJA RUCHU

Kamera posiada opcje detekcji ruchu, którą należy włączączyć odpowiednio mofyfikując plik .txt., który tworzy się na karcie pamięci po pierwszym uruchomieniu.

Przy włączonej detekcji ruchu kamera po 20s bezruchu rozpocznie nagrywanie poklatkowe (1klatka / s). Po ponownym wykryciu ruchu rozpocznie nagrywanie z pełną płynnością.

 

Parametry urządzenia:

Rozdzielczość VIDEO: 1920 x1080 30 kl/s
Format VIDEO: AVI
Jakość audio: 512kbps
Format ZDJĘĆ: WAV
Rodzaj nośnika: Karta Micro SD do 128 GB ( w zestawie 128 GB)
Kąt widzenia: ok. 80 stopni
Ładowanie: DC 5V - Port USB komputera lub ładowarka USB
Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: do 4 godzin w trybie VIDEO lub do 7 godzin w trybie AUDIO
Zapis daty i czasu: Tak
Nagrywanie w pętli ( nadpisywania nagrań): TAK
Detekcja ruchu: TAK
Złącza do komunikacji z komputerem: USB
Waga: ok.20 g
Wymiary: ok. 75 x 24 x 9.5 mmZawartość opakowania: Mini kamera, Karta 128GB,  instrukcja obsługi

Inne produkty z tej kategorii