Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:


MINIATUROWY LOKALIZATOR GPS + SERWER, TK310A


Lokalizator GPS to urządzenie pozwalające śledzić swoje położenie oraz informować o nim za serwera www lub aplikacji mobilnej dla urządzeń z systemem ANDROID,iOS. Urządzenie umożliwia śledzenie trasy oraz prędkości z dużą dokładnością.


SERWER WWW ORAZ APLIKACJA MOBILNA

Lokalizator co określony ustawiony czas wysyła informację o swoim położeniu na serwer www. Logując się na serwerze istnieje możliwość podglądu urządzenia w czasie rzeczywistym, zmianę parametrów, odtwarzanie trasy, itp.

Aplikacja mobilna dla iOS oraz Android - wyświetla  na ekranie telefonu położenie na mapie. Jest również możliwość zmiany parametrów urządzenia.

Lokalizacja SMS

Z uprawnionego ( wcześniej zaprogramowanego) numeru telefonu dzwonimy na numer karty SIM znajdującej się w lokalizatorze, po chwili otrzymujemy SMS zwrotny z położeniem geograficznym (link do mapy google), prędkością oraz poziomem naładowania akumulatora. Urządzenie może również wysyłać informacje o lokalizacji w pewnych odstępach czasowych np. co 1min .


Wirtualne ogrodzenie

Za pomocą mapy programujemy obszar bezpieczny po przekroczeniu którego otrzymujemy  SMS z informacją o przekroczeniu bezpiecznej strefy oraz link z aktualnym położeniem. Funkcja ta doskonale nadaje się do zwiększenia bezpieczeństwa ludzi, wartościowych przedmiotów, a nawet zwierząt.


Tryb uśpienia


Urządzenie można wprowadzić w tryb uśpienia w którym zużywa mniej energii przedłużając czas pracy na akumulatorze. Odpowiednią komendą można wyłączyć moduł GPS. Wybudzanie może nastąpić po wykryciu alarmu.


Ostrzeżenie o ruchu


Aktywując tę opcję wybieramy promień ruchu pojazdu ( lokalizatora), po przekroczeniu którego otrzymujemy  SMS z informacją o ruchu. Ta funkcja pozwala chronić np. samochód, motocykl itp. przed kradzieżą.
 

Monitorowanie prędkości
 

Za pomocą komendy  SMS możemy zdefiniować górną prędkość graniczną. W przypadku jej przekroczenia otrzymujemy  SMS z powiadomieniem oraz aktualną pozycją.


Stały nadzór


Funkcja ostrzegania za pomocą SMS o niskim poziomie akumulatora może zapewnić ładowanie lokalizatora w odpowiednim czasie bez utraty kontaktu.


SPECYFIKACJA:

  
Sieć: GSM/GPRS - 850/900/1800/1900MHz
Zasilanie: DC 5V, wbudowany akumulator li-ion 1000mAh
Czułość GPS: -165dBm
Dokładność pomiaru GPS: 5m
Ładowanie: microUSB 5V
Czas pracy na akumulatorze: ok. 10h
Śledzenie on-line: TAK
Serwis WWW - tak, aktywny 5 lat
Aplikacja na iOS, Android
Częstotliwość wysyłanych danych geolokalizacyjnych: od 10s do 24h lub co pewną odległość od 50m do 10km
Wirtualne ogrodzenie: TAK
Monitorowanie prędkości: TAK
Przycisk SOS: TAK
Tryb uśpienia urządzenia: TAK - możliwość wyłączenia modułów GPS oraz GSM co zdeycowanie wydłuża czas pracy na akumulatorze.
Czujnik wstrząsów: TAK
Dopuszczalna wilgotność otoczenia: 5% - 95%
Temperatura pracy: -20°-+50°
Wymiary: 48x68x15 mm
Waga z akumulatorem: 70g


ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

Lokalizator TK-310A z aktywnym serwerem do 5 lat.
Przewód USB
Instrukcja obsługi w języku polskim

Do lokalizatora wymagana jest aktywna karta SIM dowolnego operatora którą należy dokupic oddzielnie.

Inne produkty z tej kategorii