Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

KAMERA DO DRZWI WI-FI WIZJER, JUDASZ, monitor LCD 4,3", dzwonek, zapis na karty micro SD, tryb DZIEŃ/NOC, CZUJNIK RUCHU, wersja HD 1280 x 720, AUDIO, ED400PB

 
Videwizjer Wi-Fi do drzwi nowej generacji. Urządzenie montuje się w otworze w drzwiach po zwykłym wizjerze.
W zestawie są różnej długości gwintowane śruby, dzięki temu możemy dopasować wizjer do wszystkich standardowych drzwi od 3,5cm do 12cm grubości.
Kamerę video wizjera montujemy na zewnątrz drzwi, wyświetlacz od wewnętrznej strony drzwi. Urządzenie zasilanie jest z wbudowanego akumulatora. W zestawie znajduje się przewód do ładowanie akumulatora z USB oraz ładowarka.

Urządzenie oprócz funkcji zwykłego video wizjera elektronicznego posiada wbudowany moduł Wi-Fi który umożliwia połączenie go z domową siecią wi-fi i zdalną komunikację dwukierunkową za pomocą aplikacji zainstalowanej w smartfonie. Globalny zasięg pozwala odebrać połączenie z wizjera i rozmawiać z osobą stojącą przy naszych drzwiach niezależnie od tego gdzie się znajdujemy- wymagany jest tylko dostęp do internetu. Wizjer posiada wbudowany głośnik i mikrofon.

Aplikacja pozwala na wykonywanie zdjęć lub nagrywanie filmów w trakcie połączenia.

Wizjer wyposażony jest także w czujnik ruchu PIR który możemy uruchomić za pomoca aplikacji. Do wyboru są również 2 poziomu czułości czujnika. Maksymalny zasięg czujnika ruchu wynosi 3m w optymalnych warunkach.

Jeśli jest on aktywny po wykryciu ruchu przed drzwiami zostanie nagrany film na karte pamięci w monitorze a także zainstalowana w telefonie aplikacja powiadomi nas o wykryciu ruchu przed drzwiami. Dodatkowo możemy uruchomić nagrywanie filmu na telefonie.

W dowolnym momencie możemy uruchomić podgląd z kamery na monitorze zainstalowanym na drzwiach lub za pomocą aplikacji w telefonie.

Kamera wyposażona jest również w czujnik zmierzchowy i oświetlacz podczerwieni IR który umożliwia również podgląd w całkowitej ciemności na odległość do 3 m od drzwi.

Specyfikacja:
 

Rozdzielczość: 1280 x 720
Kąt widzenia: ok. 120 stopni
Komunikacja: dwukierunkowa ( wbudowany mikrofon i głośnik)
Wyświetlacz: LCD 4,3"
Akumulator: wbudowany 5000mAh
Czujnik zmierzchowy: Tak
Oświetlacz podczerwieni: Tak - zasięg do 3 m.
Czujnik ruchu: Tak - zasieg do 3 m  (możliwość włączenie lub wyłączenia, 2 tryby czułości)
Wbudowany moduł WiFi
Aplikacja WecSee przeznaczona dla systemów Android oraz  IOS
Obsługa kart pamięci TF (mikro SD): Tak do 32 GB ( w zestawie karta 32 GB)
W komplecie:

- Videowizjer

- Akcesoria montażowe

- Przewód USB

- Ładowarka USB

- Karta microSD 32GB

- instrukcja obsługi

Inne produkty z tej kategorii