Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI KAMERA WI-FI UKRYTA ŻARÓWCE, DETEKCJA RUCHU, KĄT WIDZENIA 120 STOPNI, P2P, ŻARÓWKA Z KAMERĄ, 32GB, V380

 

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w praktycznie dowolnej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

 

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

 

Tym urządzeniem jest kamera umieszczona w obudowie żarówki z klasycznym gwintem żarówkowym E27 co umożliwia jej prostą instalację w praktycznie każdym pomieszczeniu. Kamera wymaga stałego zasilania 230 V. Urządzenie zostało wyposażone w oświetlenie LED, które można zdalnie uruchomić za pomocą aplikacji.

 

Kamera zapisuje materiał filmowy na karcie pamięci micro SD do 32 GB ( w zestawie) . Nagrane filmy możemy odczytać po jej wyjęciu z urządzenia i podłączeniu do komputera za pomocą  czytnika USB. Odczyt danych możliwy jest również zdalnie za pomocą aplikacji w telefonie, tablecie, komputerze. Nagrane materiały video można zdalnie przeglądać, pobierać, kasować- wszystko za pomocą aplikacji.

 

Dzięki zastosowaniu obiektywu szerokokątnego FISH EYE tj. RYBIE OKO kamera po zamontowaniu na suficie w miejscu standardowej żarówki umożliwia podgląd praktycznie całego pomieszczenia. Dodatkową zaletą jest możliwość wirtualnego poruszania się po pomieszczeniu podczas podglądu online oraz przybliżania interesujących nas elementów.

 

Kolejną zaletą tej kamery jest banalnie prosta konfiguracja połączenia wi-fi . Kamera po włączeniu emituje własny sygnał wifi z którym wystarczy połączyć laptop czy np smartfon na którym następnie po wgraniu odpowiedniej darmowej aplikacji będzie widoczny obraz z kamery. Obraz przekazywany przez tą kamerę można odbierać dzięki połączeniu wi-fi praktycznie w każdym miejscu na ziemi gdzie jest dostęp do internetu. W takim przypadku w miejscu instalacji kamery powinna być dostępna sieć wi-fi.

 


W komplecie jest również specjalna podstawa montażowa do  kamery dzięki temu kamerę można zamontować nie tylko na suficie, ale np. na ścianie.

 

 

Parametry urządzenia:

Przetwornik :

CMOS

Rozdzielczość video:

960x960

Rodzaj nośnika:

karty micro SD do 32 GB ( w zestawie)

Czułość:

0 lux przy załączonych LED

Kąt widzenia:

ok. 120 stopni.

Nadpisywanie nagrań:

TAK

Format zapisywanych plików:

AVI

Zapis daty i czasu:

TAK

Wymiary:

Średnica 85 mm, wysokość 150 mm

Zastosowanie:

Wewnątrz pomieszczeń

Zawartość opakowania

Kamera w obudowie żarówki, uchwyt , instrukcja

Inne produkty z tej kategorii