Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

KAMERA DO DRZWI WIZJER JUDASZ HD 1280 x 720p, 0,001 Lux, 180 STOPNI + REJESTRATOR DETEKCJA RUCHU MONITORING DYSK 1 TB, T1F-FISHEYE-HIK

Profesjonalny zestaw z kamerą typu WIZJER HD 720p 180 stopni montowaną w miejsce wizjera do drzwi.


Jeżeli potrzebujesz skutecznego rozwiązania do prowadzenia dyskretnego monitoringu przed drzwiami, to oferowany zestaw spełni te oczekiwania.


Skład zestawu:

1. Kamera HD 1280x720p 180 stopni WIZJER - 1 szt.
2. Śrubki dystansowe do montażu kamery - 3 szt.
3. Rejestrator HD HIKVISION - 1 szt
4. Dysk do rejestratora 1 TB ( zamontowany w rejestratorze)- 1 szt.
5. Zasilacz z rozgałęźnikiem do rejestratora i kamery -1  szt.
6. Myszka do obsługi rejestratora - 1 szt.
7. Przewód HDMI do podłączenia rejestratora z TV - 1 szt.
8. Przewód połączeniowy 20m
9. Instrukcje w j. polskim - 1 szt.

Opcjonalnie można dokupić w naszym sklepie: mikrofon, monitor, moduł wi-fi, inne długości przewodów

 

Zalety rejestratora:

- zapis obrazu w jakości HD 720p z datą i godziną
- zainstalowany dysk twardy o pojemności 1 TB umożliwiający zapis ok. 30 dni w trybie ciągłym lub o wiele dłużej przy zapisie po wykryciu ruchu.
- automatyczny start po podłączeniu zasilania
- rejestrator pozwala na odtwarzanie zapisanego materiału albo bezpośrednio na podłączonym do niego telewizorze lub po podłączeniu do internetu zdalnie na komputerze lub smartfonie.
- posiada funkcję nadpisu oznacza to że po zapełnieniu pamięci urządzenie nie przerwie nagrywania, tylko będzie go kontynuować kasując najstarsze pliki a na ich miejsce zapisując najnowsze. Funkcja jest bardzo przydatna i ma na celu zachowanie ciągłości monitoringu bez przerw spowodowanych zapełnieniem się miejsca na dysku.
- opcjonalnie możliwość podłączenia dodatkowych kamer - rejestrator obsługuje max 4 kamery.
- opcjonalnie możliwość podłaczenia mikrofonu
- opcjonalnie możliwość podłączenia modoułu wi-fi do bezprzewodowego połączenia z internetem ( standardowo rejestrator można podłączyć do internetu przewodem RJ-45).

TRYBY NAGRYWANIA:

- NAGRYWANIE CIĄGŁE
- NAGRYWANIE PO WYKRYCIU RUCHU
- NAGRYWANIE WG HARMONOGRAMU
Rejestrator może współpracować zarówno z  kamerą z zestawu, jak i innymi kamerami CCTV w technologiach AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP. Oznacza to, że można podłączyć dodatkowo np. kamerę zewnętrzną.

Na nagraniach widoczna jest zarówno data jak i godzina. Funkcja ta będzie przydatna podczas chęci określenia dokładnego czasu w którym nastąpiło zdarzenie. Zdarzenie to możemy następnie zgrać na dysk komputera lub pamięć przenośną.Zalety kamery:

Kamera ta została przystosowana do pracy jako wizjer drzwiowy. Posiada 3 różne śrubki mocujące, pozwalające dopasować kamerę do różnej grubości drzwi.

Przetwornik kamery wykonany jest technologii 1/3 " Sony CMOS. Kamera charakteryzuje się wyrazistością oraz głębią obrazu generowanego przez kamerę.

Ważną rolę pełni tu także optyka kamery, obiektyw kamery wykonany ze szklanych soczewek co gwarantuje utrzymanie dobrej jakości obrazu przez cały czas działania kamery czego nie można powiedzieć w przypadku obiektywów z plastikowymi soczewkami. Kąt widzenia przy tym obiektywie wynosi około 180 stopni w poziomie. To jedna z niewielu kamer tego typu oferująca tak szeroki kąt widzenia.

Kamera świetnie spisuje się zarówno w dzień jak i w trudniejszych warunkach oświetleniowych dzięki bardzo dobrej czułości na światło wynoszącej ok. 0.001 lux.

Wymiary:

Średnica części z obiektywem: ok. 24 mm , Średnica kamery: 19 mm (wymagany wymiar otworu w drzwiach powyżej 19 mm)W skład zestawu wchodzi:

1. Kamera HD 1280x720p 180 stopni WIZJER - 1 szt.
2. Śrubki dystansowe do montażu kamery - 3 szt.
3. Rejestrator HD HIKVISION - 1 szt
4. Dysk do rejestratora 1 TB ( zamontowany w rejestratorze)- 1 szt.
5. Zasilacz z rozgałęźnikiem do rejestratora i kamery -1  szt.
6. Myszka do obsługi rejestratora - 1 szt.
7. Przewód HDMI do podłączenia rejestratora z TV - 1 szt.
8. Przewód połączeniowy 20m
9. Instrukcje w j. polskim - 1 szt.Opcjonalnie można dokupić w naszym sklepie: mikrofon, monitor, moduł wi-fi, inne długości przewodów

Inne produkty z tej kategorii