Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Miniaturowy zestaw do dyskretnego monitoringu domu, firmy, samochodu itp.

W zestawie miniaturowa kamera o dobrej jakości obrazu.
Kamera dobrze radzi sobie z szybkimi zmianami oświetlenia. Zastosowany obiektyw PIN HOLE ( wystarczy otwór o średnicy 2 mm aby kamera widziała ) umożliwia uzyskanie kąta widzenia około 50 stopni. W komplecie jest również dodatkowy wymienny obiektyw o ogniskowej 1,8 mm który umożliwia uzyskanie kąta widzenia rzędu 120 stopni ( średnica obiektywu około 12 mm) . Wymiary kamery bez wspornika 25x25x30 mm.
 W zależności od dostawy wygląd kamery może nieco odbiegać od widocznego na zdjęciu.

Standardowo w komplecie znajduje się zasilacz sieciowy ale zestaw można podłączyć również do innego zasilania 12 V ( np. w samochodzie pod instalacje 12 V).

Mini rejestrator SD DVR to urządzenie mogące rejestrować materiał w kilku trybach. Tryb nagrywania ciągłego, tryb nagrywania po detekcji ruchu oraz tryb mix. Niewielkie wymiary łatwość w instalacji, niska cena jak na tego typu urządzenia oraz mnogość funkcji sprawiają, iż jest to najlepsze proste rozwiązanie do ochrony domu, biura, garażu, działki itp.

Jeżeli potrzebujesz prostego a zrazem skutecznego urządzenia do rejestracji obrazu z twojej kamery, nie chcesz inwestować w duże, nieporęczne i energochłonne rejestratory wymagające skomplikowanej konfiguracji to to urządzenie jest dla ciebie.

Opis trybów nagrywania:

Nagrywanie ciągłe: Po wybraniu tego trybu urządzenie kontynuuje nagrywanie do czasu jego ręcznego przerwania. Urządzenie tworzy 30min. Pliki, po czym zapisuje je i zaczyna kolejny.

Nagrywanie po detekcji ruchu: W tym trybie urządzenie pozostaje w uśpieniu do momentu wykrycia ruchu przez kamerą. Gdy tak się stanie, rejestrator automatycznie uruchamia nagrywanie. Nagrywanie po wykryciu ruchu trwa 30 sekund. Jeśli po tym czasie ruch przed kamerą będzie nadal, rejestrator zaczyna nagrywać kolejny plik.

Nagrywanie w trybie Mix: Podczas wykrycia ruchu rejestrator nagrywa normalny film video, jeśli natomiast ruch ustaje, urządzenie przełącza się w tryb nagrywanie poklatkowego w celu oszczędzania miejsca na karcie pamięci. W trakcie nagrywanie poklatkowego rejestrator wykonuje jedno zdjęcie na sekundę.

Ustawienia:

-Data/Godzina

-Rozmiar Video (VGA, QVGA)

-Tryb Nagrywania ( CIĄGŁE, DETEKCJA RUCHU, MIX)

-System Video ( PAL/ NTSC)

Odtwarzanie nagrań:

Nagrania można odtworzyć wyjmując kartę SD i wkładając ja do czytnika komputera lub innego urządzenia mającego funkcję odczytu kart SD, lub bezpośrednio z urządzenia podłaczonego do monitora lub telewizora.

 

Model

Mini SD DVR

Format TV

NTSC/PAL

Wejście/ Wyjście Video złącza typu RCA

1 Kanał

Wejście /Wyjście Audio złącza typu RCA

1 Kanał

Rozdzielczość

640 x 480 (VGA) LUB 320X240 (QVGA)

Język Menu

Angielski

Karta pamięci

SD maksymalna pojemność 32 GB

Zasilanie

DC 12V (> 500 mA)

 

Zestaw zawiera:

Nazwa produktu

Ilość

 Miniaturowy rejestrator AUDIO-VIDEO na karty SD, SD-DVR
Miniaturowy rejestrator AUDIO-VIDEO na karty SD, SD-DVR

1

Karta pamięci micro SDHC 4 GB
Karta pamięci micro SDHC 4 GB

1

MIKROKAMERA kolorowa 380 linii, 2 x 2 x 2 cm, 203CWA
Miniaturowa kamera kolorowa 380 linii, 1 lux, AUDIO- w zależności od dostawy wygląd kamery może nieco odbiegać od widocznego na zdjęciu.

1

Obiektyw MINI  do kamer płytkowych / kopułkowych , ogniskowa 1,8 mm
Obiektyw typu MINI , ogniskowa 1,8 mm ( kąt widzenia około 120 stopni)

1

Przewód TV przemysłowej 10 m AUDIO-VIDEO-ZASILANIE
Przewód TV przemysłowej 10 m AUDIO-VIDEO-ZASILANIE- w zależności od dostawy w kolorze białym lub czarnym ( nie do wyboru)

1

Rozgałęźnik zasilania 2 wtyki zasilające 2.1 / 5.5mm
Rozgałęźnik zasilania 2 wtyki zasilające 2.1 / 5.5mm

1

Zasilacz stabilizowany wtyczkowy 12 V  0,5 A  MDZ-EA1006BE
Zasilacz stabilizowany wtyczkowy 12 V

1

Kabel 2xRCA-2xRCA 1,5m niebieski 4mm
Kabel 2xRCA-2xRCA

1

 

 

Inne produkty z tej kategorii