Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI REJESTRATOR CCTV DVR AUDIO VIDEO ZAPIS NA KARTY SD SD-DVRMini rejestrator SD DVR to urządzenie mogące rejestrować materiał w kilku trybach. Tryb nagrywania ciągłego, tryb nagrywania po detekcji ruchu oraz tryb mix. Niewielkie wymiary łatwość w instalacji, niska cena jak na tego typu urządzenia oraz mnogość funkcji sprawiają, iż jest to najlepsze proste rozwiązanie do ochrony domu, biura, garażu, działki itp.

Jeżeli potrzebujesz prostego a zrazem skutecznego urządzenia do rejestracji obrazu z twojej kamery, nie chcesz inwestować w duże, nieporęczne i energochłonne rejestratory wymagające skomplikowanej konfiguracji to to urządzenie jest dla ciebie.

Opis trybów nagrywania:

Nagrywanie ciągłe: Po wybraniu tego trybu urządzenie kontynuuje nagrywanie do czasu jego ręcznego przerwania. Urządzenie tworzy 30min. Pliki, po czym zapisuje je i zaczyna kolejny.

Nagrywanie po detekcji ruchu: W tym trybie urządzenie pozostaje w uśpieniu do momentu wykrycia ruchu przez kamerą. Gdy tak się stanie, rejestrator automatycznie uruchamia nagrywanie. Nagrywanie po wykryciu ruchu trwa 30 sekund. Jeśli po tym czasie ruch przed kamerą będzie nadal, rejestrator zaczyna nagrywać kolejny plik.

Nagrywanie w trybie Mix: Podczas wykrycia ruchu rejestrator nagrywa normalny film video, jeśli natomiast ruch ustaje, urządzenie przełącza się w tryb nagrywanie poklatkowego w celu oszczędzania miejsca na karcie pamięci. W trakcie nagrywanie poklatkowego rejestrator wykonuje jedno zdjęcie na sekundę.Ustawienia:

-Data/Godzina

-Rozmiar Video (VGA, QVGA)

-Tryb Nagrywania ( CIĄGŁE, DETEKCJA RUCHU, MIX)

-System Video ( PAL/ NTSC)

Odtwarzanie nagrań:

Nagrania można odtworzyć wyjmując kartę SD i wkładając ja do czytnika komputera lub innego urządzenia mającego funkcję odczytu kart SD, lub bezpośrednio z urządzenia podłaczonego do monitora lub telewizora.Model:SD-DVR
Format TV: NTSC/PAL
Wejście VIDEO RCA: 1 kanał
Wyjście Video RCA: 1 Kanał
Wejście AUDIO RCA: 1 kanał
Wyjście AUDIO RCA: 1 Kanał
Rozdzielczość nagrywania: 640 x 480 (VGA) lub 320X240 (QVGA)
Język Menu: Angielski
Karta pamięci: SD max. 32 GB ( brak w zestawie)
Zasilanie:DC 12V 1A

Rejestrator współpracuje z każdą kamerą CCTV CVBS

Zestaw zawiera:

Rejestrator SD-DVR - 1 szt
Zasilacz - 1 szt
Płyta CD -1 szt
Instrukcja w j. polskim -1 szt

Inne produkty z tej kategorii