Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINIATUROWA KAMERA UKRYTA W GUZIKU 640 x 480, GUZIK Z KAMERA 16 GB, APARAT DYKTAFON KAMERA S918-16GB


Mini kamera z obiektywem w kształcie guzika doskonale sprawdza się jako sprzęt do dyskretnego nagrywania rozmów, spotkań itp. ,,,Guzik,, kamery niczym nie różni się od tych, które mamy np. w koszuli, oznacza to że nikt nie zwróci uwagi, nie wysnuje żadnych podejrzeń.

Kamera może nagrywać filmy w rozdzielczości 640x480. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest również możliwość wykonywania dobrej jakości zdjęć oraz nagrywania samego dźwięku - funkcja dyktafonu.

Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować.

Dodatkowo może być stosowane jako jeden z guzików koszuli, bluzy itp. zapewniając tym samym możliwość dyskretnego nagrywania spotkań, wykładów, rozmów itd.

Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Parametry urządzenia:

Rozdzielczość VIDEO: 640 x 480 AVI
Rozdzielczość ZDJĘĆ: 1280 x 960  JPG
Jakość AUDIO: 128kb/s WAV

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności) :Karta Micro SD do 32 GB ( w komplecie 16GB)

Kąt widzenia: ok. 70 stopni

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: ok. 60 min.


Zapis daty i czasu: Tak

Złącza do komunikacji z komputerem: Mini USB

Waga: ok. 15g

Wymiary: ok. 60x23x12mm

Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana: Czarny, Plastik


Zawartość opakowania: Kamera guzik, instrukcja, przewód usb, karta pamięci 16 GB

Inne produkty z tej kategorii