Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI KAMERA UKRYTA GUZIK ŚRUBKA + MINI REJESTRATOR AUDIO VIDEO KS750

Zestaw "szpiegowski" składa się z miniaturowej kamery w guziku lub śrubce  wraz z rejestratorem na karty microSD jest idealnym rozwiązaniem do ukrytego monitoringu. Zestaw  "ukryta kamera" pozwala na całkowite ukrycie kamery i nagranie obrazu oraz dźwięku w sposób całkowicie niebudzący podejrzeń.

Dużą zaletą zestawu jest dobra jakość zarejestrowanego materiału. Miniaturowy mikrofon pozwala dodatkowo na zarejestrowanie dźwięku. Nagranie idealnie nadaje się na materiał dowodowy...

Rejestrator posiada własna pamięć flash o pojemności 230 Mb, która pozwala na rejestracje nawet bez użycia dodatkowej karty SD. Po zainstalowaniu karty SD (przy maksymalnej pojemności 32 GB) można uzyskać do 12 godzin nagrania obrazu i dźwięku przy najwyższej rozdzielczości 800x600. natomiast przy najniższej nawet do 30 godzin!

Wbudowany wyświetlacz 2,5 cala pozwala na szybki podgląd obrazu z kamery lub odtworzenie zapisanego materiału audio-video.

Rejestrator posiada wiele opcji profesjonalnych rejestratorów stacjonarnych. Funkcja detekcji ruchu pozwala na znaczna oszczędność miejsca na karcie i nagrywanie tylko tych momentów, w których przed kamera występuje ruch. Fragmenty, w których nic się nie dzieje, nie są zapisywane.

Dodatkowa funkcjonalnością urządzenia jest możliwość podłączenia mini rejestratora do telewizora lub komputera. Dzięki dołączonej baterii wielokrotnego ładowania czas pracy urządzenia wynosi od 100 do 200 min.

Menu urządzenia jest w języku angielskim .

    zestaw miniaturowy rejestrator z monitorem LCD
    szpiegowska miniaturowa kamera w guziku lub śrubce
    dobra jakość obrazu
    czuły mikrofon o miniaturowych wymiarach
    wysoka jakość zapisu 800x600
    szybkość zapisu 25 klatek/s - płynny ruch
    zapis bezpośrednio do pliku AVI
    kat widzenia kamery ok. 62 stopnie


    W skład zestawu wchodzi:
        Rejestrator z monitorem LCD 2,5 cala
        Mikro kamera
        Bateria
        Ładowarka USB
        obiektyw guzik, śrubka
        Kabel USB
        Kabel AV z przejściówkami
        Instrukcja w j. polskim

Inne produkty z tej kategorii