Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINIATUROWA KAMERA UKRYTA W DŁUGOPISIE 1280 x 960 DŁUGOPIS Z UKRYTĄ KAMERĄ 16 GB XB

 

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z wbudowanej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Tym urządzeniem jest miniaturowa kamera ukryta w długopisie. Kamera nagrywa filmy może też wykonywać zdjęcia. Wszystkie te dane zapisują się na karcie micro SD. Długopisem można oczywiście również pisać jak każdym zwykłym długopisem.

 Przetwornik: CMOS

Rozdzielczość VIDEO: 1280 x 960
FormaT VIDEO: AVI
Rodzaj nośnika i pojemność :Karta micro SD do 32GB ( w komplecie 16GB )
Kąt widzenia: ok. 60°
Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: max 90 minut
Zapis daty i czasu: Tak
Złącza do komunikacji z komputerem: mini USB
Waga: ok. 29 g
Wymiary: ok. 145 x 17

Zawartość opakowania:
   
Kamera w długopisie; przewód USB; karta microSD 16GB, instrukcja obsługi

Inne produkty z tej kategorii