Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINIATUROWA KAMERA UKRYTA W PACZCE PO PAPIEROSACH 1280 x 960 16GB 555GOLD


Obecnie stosowana technologia miniaturyzacji pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. To właśnie dzięki tej technologii możemy zaoferować kamerę ukryta w dość specyficznej obudowie, jaka jest paczka papierosów.

Kamera oraz jej plastikowa obudowa jest tak skonstruowana, by mieściła się do większości paczek po papierosach dostępnych dziś na rynku. Oznacza to że moduł kamery możemy przekładać do dowolnej paczki co jakiś czas, minimalizując tym samym możliwość wykrycia.

Przystosowanie Pustej paczki papierosów do umieszczenia w niej modułu jest banalnie proste. Wystarczy za pomocą narzędzia dołączonego do zestawu wyciąć w nowej paczce dwa małe otwory o średnicy ok. 2 mm pod obiektyw kamery i mikrofon. Dodatkowo do kompletu dołączone są naklejki znakomicie maskujące miejsce wycięcia otworów. Wszystko to sprawia że kamera jest doskonale zakamuflowana i prosta w obsłudze.

Kamera nagrywa VIDEO wraz z dźwiekiem w rozdzielczości 1280 x 960.

Zapisane w ten sposób filmy można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Kamera równie dobrze spisuje się jako rejestrator przenośny, używany w czasie ruchu, restauracji, spotkania itp.

Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Parametry urządzenia:


Rozdzielczość VIDEO: 1280 x 960
Format plików VIDEO: AVI
Rodzaj pamięci: Karta microSD 16GB w komplecie
Czułość: ok.1 lux
Kąt widzenia: ok. 65 stopni
Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: max. 80 minut.
Czas oraz sposób ładowania akumulatora: Około 3-5 godzin, Port USB komputera lub ładowarka USB
Zapis daty i czasu :Tak
Złącza do komunikacji z komputerem: Mini USB
Waga: ok. 33g
Wymiary modułu: ok. 64 x 54 x 22 mm ( pasuje do większości standardowych paczek papierosów)
   

W zestawie: moduł kamery, przykładowa paczka do papierosów, naklejki maskujące, narzędzie do wycinania otworów.

Uwaga: Przykładowe paczki do papierosów wysyłamy losowo i różnią się od tych pokazanych na zdjęciu.

Inne produkty z tej kategorii