Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI KAMERA UKRYTA W ZAPALNICZCE 1920 x 1080 ZAPALNICZKA ŻAROWA Z KAMERĄ FULL HD 32 GB


Mini kamera wysokiej rozdzielczości ukryta w zapalniczce.
 

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje. Proponujemy w pełni funkcjonalną zapalniczkaę żarową z ukrytą kamerą FULL HD.


Materiał video zapisuje się na karcie micro SD. Całe urządzenie jest dość lekkie i ma małe wymiary co pozwala na jego wszechstronne zastosowanie. Zapalniczka jest w pełni funkcjonalna, gdyż wbudowany żarnik pozwala na jej użycie jako klasycznej zapalniczki do odpalenia papierosa. Ponadto zapalniczka ma wbudowaną latarkę LED która pozwala na pracę kamery w całkowitej ciemności na niewielkie odległości.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować.  Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.


 

Parametry urządzenia:


Rozdzielczość VIDEO : 1920 x 1080

Rodzaj nośnika: Karta micro SD  pojemności 32 GB w komplecie; maksymalna obsługiwana pojemność 32GB

Kąt widzenia: ok. 70°

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: ok. 60 minut.

Format zapisywanych plików: avi

Zapis daty i czasu: Tak

Złącza do komunikacji z komputerem: USB

Wymiary: ok. 85 x 34 x 13Zawartość opakowania: zapalniczka z kamerą, instrukcja obsługi, karta microSD 32GB


Inne produkty z tej kategorii