Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINIKAMERA z wbudowanym monitorem 2” AUDIO/VIDEO, detekcja ruchu, rejestrator trasy

Bardzo małych gabarytów kamera, doskonale nadająca się zarówno do pracy jako video rejestrator trasy, jak i zwykła kamera szpiegowska ukryta w pomieszczeniu, biurze, domu, magazynie itp.

Urządzenie posiada funkcję nagrywania ciągłego lub też po detekcji ruchu. Funkcja ta jest bardzo przydatna w kamerach szpiegowskich. Dzięki niej kamera nie nagrywa pustych klatek gdy przed jej obiektywem nic się nie dzieje, lecz czeka na pojawienie się ruchu.

Rozdzielczość nagranych w ten sposób filmów wynosi 1280x960.

Przydatna cechą kamery jest jej uruchomienie. Podłączona do gniazda zapalniczki samochodowej startuje wraz z przekręceniem kluczyka i zapłonem silnika, w tym momencie należy kliknąć przycisk nagrywania i gotowe.


Bardzo prosty jest również montaż urządzenia. Najlepiej sprawuje się na szybie auta dzięki uchwytowi z przyssawka który jest dołączony do kompletu. Uchwyt posiada łoże, w które wystarczy wsunąć kamerę oraz podłączyć zasilanie.


Kamera może dodatkowo robić zdjęcia w takiej samej rozdzielczości (1280x960)

Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC, lub bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia.

Dla łatwości wyszukiwania i odtwarzania nagrań można ustawić długość nagrywanych plików. Dostępne ustawienia to 2,5,15min.


Oprogramowanie kamery umożliwia nagrywanie w pętli. Jest to bardzo ważna funkcja dająca pewność ciągłości nagrań w monitoringu. Dzieje się tak ponieważ po zapełnieniu miejsca na karcie pamięci, urządzenie automatycznie kasuje najstarsze nagrania a w ich miejsce zapisuje najnowsze.


Ten rejestrator trasy ma możliwość pracy również jako kamera internetowa. Możesz użyć ją do programów typu SKYPE, czy wielu innych.


Urządzenie można również umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.


Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.


Parametry urządzenia:

Przekątna ekranu

2”

Rozdzielczość i ilość klatek na sekundę

1280x960

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności)

Karta Micro SD do 16GB ( w komplecie 4GB)

Szybkość nagrywania

30kl/s

Kąt widzenia

Około 70 stopni

Pamięć potrzebna do zapisu 1 godziny nagrania

Około 2GB

Nadpis

TAK

Detekcja ruchu

TAK

Pojemność akumulatora

800mAh

Czas ładowania akumulatora

Około 3 godz.

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze

Około 60 min

Format zapisywanych plików

AVI

Zapis daty i czasu

TAK

Złącza do komunikacji z komputerem

Mini USB

Waga

39g

Wymiary

7x6x1cm

Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana

Czarna/ plastik

Odporność na warunki zewnętrzne

Brak

Zawartość opakowania

Kamera, płyta CD, przewód USB, ładowarka samochodowa



Inne produkty z tej kategorii