Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI KAMERA UKRYTA W OKULARACH 1920 x 1080 OKULARY Z KAMERĄ BEZ OTWORÓW - OUTLET


UWAGA: Okulary nowe ale z wadą fabryczną polegającą na nieostrym obrazie - przykładowe zdjęcia obrazów ze sprzedawanych modeli załączone w galerii.

 

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające z dyskretnie wbudowanej w okulary kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zostawić w miejscu gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

Okulary z wbudowaną kamerą fullHD rejestrują video w rozdzielczości 1920x1080 pikseli wraz z dźwiękiem wysokiej jakości.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt iż obiektyw kamery został ukryty pod przyciemnioną obudową okularów tym samym jest całkowicie niewidoczny nawet z najbliższej odległości. Tym samym Z przodu obudowy nie ma żadnych otworów, które mogą wzbudzić podejrzenie u osób postronnych.


Okulary są bardzo proste w obsłudze. Przy pomocy przycisku znajdującego się od wewnętrznej strony uchwytu sterujemy pracą urządzenia. Kamera zapisuje nagrania na wymiennych kartach pamięci microSDHC. Okulary posiadają soczewki „zerówki” a oprawki wykonane są z tworzywa sztucznego.

 

W skład zestawu wchodzą:

- okulary z funkcją kamery,
- kabel USB,
- instrukcja obsługi w j. polskim
- karta microSD 32 GB

 
 

Specyfikacja:

Rozdzielczość video: 1920 x 1080

Format pliku video: AVI

Wyświetlanie daty oraz godziny: Tak

Tryb aparatu: Tak

Mikrofon: Tak – rejestracja dźwięku wraz z obrazem

Czas pracy – zasilanie z akumulatora: max 60 minut

Akumulator: Wbudowany

Ładowanie akumulatora: Ładowarka lub port USB komputera

Pamięć: Karta microSDHC do 32 GB ( w zestawie 32 GB)


Odczyt danych: Podłączenie przez port USB


Oprawki :Kolor czarny

Soczewki : zerówki

Inne produkty z tej kategorii