Formularz kontaktowy:

weryfikator

Opis produktu

Specjalistyczna kamera kominowa, inspekcyjna, podwodna, WI-FI,  do komputera, tableta, smartfona, ANDROID, IOS, VISH-WIFITa kamera została zaprojektowana specjalnie do zastosowań inspekcyjnych i podwodnych, a wbudowany reflektor podczerwieni IR  zapewnia obserwację nawet w całkowitej ciemności.

Kamera umożliwia obserwację wnętrza kominów, szerszych rur lub innych obiektów których nie można sprawdzić w inny sposób. Możliwa jest również kontrola zewnętrznej powłoki kadłuba łodzi i sieci rybackich lub też poszukiwanie zatopionych przedmiotów. Zasilanie kamery odbywa się z modułu WI-FI znajdującego się w zestawie.

 

Dzięki zastosowanym w obudowie kamery mocowaniom można wyposażyć ją opcjonalnie w dodatkowe obciążenie lub statecznik zapewniający stabilizację. Zastosowanie obciążenia lub statecznika umożliwia ustawienie kamery w taki sposób aby obserwowała na wprost, do góry lub do dołu.

 

Kolejną zaletą tej kamery jest banalnie prosta konfiguracja połączenia wi-fi . Kamera po włączeniu emituje własny sygnał wi-fi z którym wystarczy połączyć laptop czy np smartfon na którym następnie po wgraniu odpowiedniej darmowej aplikacji będzie widoczny obraz z kamery.

 

Zestaw składa się z modułu kamery zamontowanym na 10-cio metrowym,  cienkim, wzmocnionym przewodzie oraz modułu WI-FI z wbudowanym akumulatorem, gniazdem kart pamięci micro SD oraz  gniazdem ładowania micro USB. Moduł WI-FI generuje własną sieć z którą należy się połączyć w celu uzyskania podglądu, możliwości nagrywania obrazu lub wykonywania zdjęć. Obsługa odbywa się za pomocą aplikacji zainstalowanej w smartfonie lub programu w komputerze PC. Aplikacje dedykowane są na systemy IOS oraz ANDROID natomiast program na PC można zainstalować w popularnych systemach WINDOWS XP, VISTA, 7,8,10.

 

SPECYFIKACJA :

Rozdzielczość nagrań 640x480

Kąt widzenie ok. 120 stopni

Zasięg IR : do 2 metrów

Zasięg sieci Wi-Fi : do 20 metrów

Wodoszczelność kamery: do 10 metrów

Maksymalna wytrzymałość przewodu, max obciążenie: do 15 kg

Czas pracy z wbudowanego akumulatora: max 3  godziny

Czas ładowania akumulatora: ok.3 godzin

Obsługiwane systemy: Android,  iOS Apple

Obsługa kart micro SD: do 32 GB , w zestawie karta 8 GB

 

W zestawie:

- Kamera hermetyczna z przewodem 10 m

- Moduł WI-FI

- Karta microSD 8 GB

- Ładowarka USB

- Przewód USB

- Walizka transportowa

Inne produkty z tej kategorii