Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI KAMERA UKRYTA W PUSZCE ELEKTRYCZNEJ, 1280 x 960, DO 190 GODZIN  CZUWANIA,
DETEKCJA RUCHU, PUSZKA INSTALACYJNA Z KAMERĄ, 32 GB, PE-190H

 

Mini kamera ukryta w puszczce elektrycznej przeznaczona jest do dyskretnego monitorowania pomieszczeń takich jak: klatki schodowe, pokoje, biura, hale, miejsca parkingowe itp.

Urządzenie można umieścić wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

 

Dzięki zastosowaniu naklejek magnetycznych montaż kamery jest szybki i prosty. Polega on na przyklejeniu do ściany lub innego podłoża samoprzylepnego paska magnetycznego do którego przykładamy kamerę w której również zainstalowany jest pasek magnetyczny. W przypadku zabrania kamery w celu zgrania nagrań i naładowania akumulatora w miejsce puszki z kamerą przykładamy samą atrapę która znajduje się w zestawie. Nie ma wówczas problemu z okresowym "znikaniem" puszki z miejsca montażu. 

 

Obiektyw kamery zamontowany jest w puszcze pod kątem dzięki czemu przy montażu puszki na wysokości np. 2 m kamera nie obserwuje sufitu lecz pomieszczenie.

W komplecie znajduje się również atrapa puszki - w momencie kiedy  zabieramy kamerą do ładowania i zgrywania danych wieszamy atrapę.Nagrania zapisywane są na wymiennych kartach pamięci micro SD do 32 GB pojemności.  Zapisane dane można potem odtworzyć na dowolnym komputerze wyposażonym w port USB. W celu ich archiwizacji możemy przekopiować nagrania na dysk komputera. 

 

Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci urządzenia pliki zawierające materiał filmowy są kompresowane tak, by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Kamera ma możliwość pracy w 2 trybach:

 

TRYB NORMALNY: Nagrywanie VIDEO w jakości 1280 x 960 przy 30 kl/s - do 80 godzin czuwania

TRYB EKONOMICZNY: Nagrywanie VIDEO w jakości 1280 x 960 przy 12 kl/s - do 190 godzin czuwania

 

TRYB EKONOMICZNY pozwala na wydłużenie czasu pracy z uwagi na ograniczenie zużycia energii oraz ograniczenia ilości rejestrowanych kl/s materiału audio-video. Dodatkową zaletą trybu EKONOMICZNEGO  jest możliwość rejestracji przy minimalnym oświetleniu. Możliwe jest to dzięki możliwości wydłużenia naświetlania każdej rejestrowanej klatki video. Nagrania w trybie normalnym można odtwarzać w komputerze za  pomocą większości odtwarzaczy video np. windows media player natomiast materiały w trybie ekonomicznym  zapisywany jest w plikach z szybkością 30 kl/s ale  rzeczywisty zapis wynosi 12 kl/s. Powoduje to, że materiały w trybie ekonomicznym  odtwarzane są z 2,5 krotnym przyspieszeniem. Pozwala to na szybkie przeglądanie nagrań. W tym trybie również znacznik czasu jest spowolniony 2,5 krotnie. Aby odtworzyć materiał video zapisany w trybie ekonomicznym  z rzeczywistą prędkością należy w odtwarzaczu video spowolnić odtwarzanie 2,5 krotnie.

 

Obsługa kamery, włączanie oraz wyłączanie poszczególnych funkcji odbywa się za pomocą pilota dołączonego do zestawu.  Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk w zależności od wybranego trybu pracy:

-  A: Uruchomienie kamery

-  B: Wykonanie zdjęcia

- C: Nagrywanie ciągłe

- D: Nagrywanie po wykryciu ruchu - DETEKCJA RUCHU

 

 

W skład zestawu wchodzą:

 

- Kamera w puszce

- Atrapa puszki

- Pilot zdalnego sterowania,

- Karta pamięci micro SD 32GB

- Ładowarka USB

- Kabel USB

- Instrukcja obsługi w j. polskim

 

Specyfikacja:

Rozdzielczość video:

1280 x 960

Format pliku video:

AVI

Kąt widzenia kamery:

Ok. 75 stopni

Znacznik daty i godziny na nagraniu:

Tak

Tryb aparatu:

Tak

Rozdzielczość zdjęć:

1280 x 1024

Format zdjęć:

JPG

Nagrywanie dźwięku:

Tak - wbudowany mikrofon, nagrywanie video z dźwiekiem

Detekcja ruchu:

Tak

Tryby nagrywania video:

Rejestracja ciągła lub z detekcją ruchu

Czas pracy – zasilanie z akumulatora:

Tryb normalny - czuwanie do 80 godzin.

Tryb Ekonomiczny  - czuwanie do 190 godzin.

Funkcja nadpisywania nagrań:

Nie

Akumulator:

Wbudowany litowo-jonowy

Ładowanie akumulatora:

Ładowarka lub port USB komputera

Pamięć:

Max karta microSD do 32 GB - w zestawie 32 GB

Złącza:

USB 2.0

Odczyt danych:

Podłączenie przez port USB lub odczyt danych z karty pamięci microSD

Sterowanie pilotem:

Tak

System operacyjny:

Automatyczna instalacja nie wymaga sterowników - działa jak pamięć USB.

Wymiary:

Szerokość 85 mm, wysokość 85 mm, grubość 37 mm

Waga:

ok. 210 g

 

 

Inne produkty z tej kategorii