Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI KAMERA IP Wi-Fi, 1280 x 720, DZIEŃ/NOC, 4 diody IR, NADPISYWANIE NAGRAŃ, MINI WI-FI HD CAMERA

 

Dzisiejsza technologia pozwala na stworzenie bardzo małej kamery, która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób, aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie, które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

 

Urządzenie nagrywające dyskretnie z miniaturowej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera lub telefonu czy tabletu z systemem Android lub IOS łącząc się bezpośrednio z kamerą bezprzewodowo poprzez sieć wi-fi bezpośrednio lub w technologii chmury P2P.

Nagrania zapisywane są na wymiennych kartach pamięci microSD w rozdzielczości 1280x720 format MP4. Dzięki wysokiej kompresji na karcie 32 GB możemy zapisać ok. 120 godzin materiału video, czyli do 5 dni nagrań. Nagrania zapisywane są wraz z dźwiękiem. Dodatkową zaletą kamery jest funkcja pracy w pętli tj. po zapełnieniu karty pamięci najstasze nagrania zastępowane są nowszymi - nadpisywanie nagrań.

 

Kamera została tak skonstruowana, aby można ją było umieścić lub zabudować w dowolnym miejscu dzięki miniaturowym wymiarom 32 x 32 x 34 mm .

 

Urządzenie może być zasilana z wbudowanego akumulatora, ładowarki USB lub Power Banka.

Maksymalny czas pracy na wbudowanym akumulatorze wynosi 60 minut. Przy podłączeniu ładowarki USB kamera może pracować cały czas. Można również zasilać kamerę z zewnętrznego Power Banka wówczas czas pracy będzie uzależniony od jego pojemności.

 

Obraz przekazywany przez tą kamerę można odbierać praktycznie w każdym miejscu na świecie gdzie jest dostęp do internetu. Do tego celu wymagane jest skonfigurowanie kamery z siecią wi-fi dostepną w miejscu jej instalacji.

 

Kamerę można połączyć ze smartfonem z ustawioną funkcją hotspotu lub mobilnym routerem GSM co powoduje, że można się z nią swobodnie przemieszczać, a przekazywany przez nią obraz i dźwięk można oglądać np. na innym smartfonie czy tablecie w zupełnie innym miejscu niezależnie od odległości.

 

Kolejną zaletą tej kamery jest banalnie prosta konfiguracja połączenia wifi . Kamera po włączeniu emituje własny sygnał wifi z którym wystarczy połączyć laptop czy np. smartfon na którym następnie po wgraniu odpowiedniej darmowej aplikacji będzie widoczny obraz z kamery.

 

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd i zapis audio-video bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

 

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zainstalować wszędzie tam gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować lub podglądać i podsłuchiwać „na żywo”. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera zgrywając bezpośrednio z karty pamięci lub przeglądając nagrania z kamery zdalnie za pomocą komputera lub smartfona. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci umieszczonej w urządzeniu pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak aby można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

 

Specyfikacja :

 

-  Maxymalna rozdzielczość nagrywania wideo - 1280 x 720

-  Bezprzewodowa komunikacja WIFI

-   Detekcja ruchu

-   Zdalna obsługa urządzenia przy pomocy komputera lub telefonu

-   Podgląd obrazu z dowolnego miejsca - funkja P2P

-  Kąt widzenia obiektywu kamery ok. 100 stopni

-  Wbudowany mikrofon

-  Obsługa kart pamięci - MicroSD o pojemności do 32GB ( brak karty w komplecie)

-   Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach

-   Nieograniczony czas pracy - po podpięciu do stałego zasilania

-   Wygodne, eleganckie, funkcjonalne

-  Wbudowane 4 diody IR  940 nm o zasięgu do 3 m w nocy

 

W zestawie:

 

-  Kamera  WI-FI

-  Uchwyt magnetyczny

-  Kabelek USB

-  Zasilacz USB

-  Instrukcja w j. polskim

Inne produkty z tej kategorii