Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Kabel CCTV koncentryczny MINI + elektryczny 2 x 0,5 mm, przewód VIDEO+ ZASILANIE, rolka 100 m, Mini-YAp R41+2x0,5

Przewód do monitoringu - sygnał wizji i zasilanie w jednym !!!

Mini-YAp R41+2x0,5 jest miniaturowym kablem koncentrycznym 75 ohm zintegrowanym z żyłami zasilającymi , przeznaczonym głównie do stosowania w instalacjach telewizji przemysłowej ( CCTV ). Ze względu na bardzo małą średnicę całkowitą ( owal 6,4x7,7 mm ) świetnie sprawdza się w instalacjach, w których brakuje miejsca na standardowe kable CCTV z zasilaniem.

Zazwyczaj kamery zasilane napięciem stałym 12 V lub przemiennym 24V, jednak gdy takiego brak pojawia się problem. Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalnego kabla koncentrycznego z dodatkową parą przewodów zasilania . Kabel oprócz sygnału wizji ( transmitowanego poprzez koncentryk) umożliwia doprowadzenie zasilania do kamery dzięki czemu nie musimy stosować pojedynczych zasilaczy do każdej kamery lecz zasilić wszystkie z jednego zasilacza podłączonego w pomieszczeniu obserwacyjnym.

Powłokę zewnętrzną wykonano z PVC w kolorze białym . Do kabla istnieją dedykowane złącza zaciskane ( jak na zdjęciu poniżej ). Parametry Mini-YAp R41+2x0,5 podajemy w tabeli  .

 

Budowa przewodu : jedna para współosiowa rodzaju 75-0,41/1,9 o impedancji falowej 75 ohm oraz dwie żyły wielodrutowe o przekrojach znamionowych 0,50 mm2 w izolacji polwinitowej . Ośrodek przewodu : stanowią ułożone równolegle para współosiowa i dwie żyły sterownicze . Powłoka zewnętrzna : wykonana z PVC uodpornionego na działanie promieni słonecznych wytłoczona jednooperacyjnie na ośrodek . Zakres pracy : po ułożeniu kabel przeznaczony jest do pracy w otoczeniu o wilgotności względnej powietrza do 100 % oraz w temperaturze od -30 do +70 st C .


IDEALNY DO CCTV:

- mini kabel współosiowy zintegrowany z żyłami zasilającymi

- ekran zbudowany z folii Al/PETP/Al oraz gęstego oplotu z ocynowanej miedzi ( 90%)

- żyła wewnętrzna miedziana ocynowana 0,41 mm, zasilanie linka 2x0,5 mm2

- dielektryk wykonany ze spienionego PE

- wygoda stosowania i atrakcyjna cena

Inne produkty z tej kategorii