Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Mini kamera IP Wi-Fi do ukrycia, DZIEŃ NOC, wbudowane 4 diody IR, 1920 x 1080, 
MINI WI-FI Camera, P2P, akumulator 3000 mAh, V99-S06-4IR

 

Dzisiejsza technologia pozwala na stworzenie bardzo małej kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z miniaturowej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera lub telefonu czy tabletu z systemem Android czy IOS łącząc się bezpośrednio z kamerą bezprzewodowo poprzez wifi, bezpośrednio lub przez P2P.

 

Kamera została tak skonstruowana aby można ją było umieścić lub zabudować w dowolnym miejscu . Głowica kamery  jest umieszczona na taśmie przewodzącej podłączonej do modułu rejestartora, a do samego modułu rejestratora podłączony jest na przewodach pakiet akumulatorów o dużej pojemności. Taka konstrukcja ułatwia montaż kamery praktycznie w każdym mniejscu co przy konstrukcji jednomodułowej nie byłoby już takie proste.

 

Pakiet akumulatorów o pojemności 3000 mAh po pełnym naładowaniu pozwala na pracę  do kilku godzin.

 

Obraz przekazywany przez tą kamerę można odbierać dzięki połączeniu wifi praktycznie w każdym miejscu na ziemi gdzie jest dostęp do internetu.

 

Kamerę można połączyć ze smartfonem z ustawioną funkcją hotspotu lub mobilnym routerem GSM co powoduje że można się z nią swobodnie przemieszczać, a przekazywany przez nią obraz i dźwięk można oglądać np. na innym smartfonie czy tablecie w zupełnie innym miejscu niezależnie od odległości.

 

Kolejną zaletą tej kamery jest banalnie prosta konfiguracja połączenia wifi . Kamera po włączeniu emituje własny sygnał wifi z którym wystarczy połączyć laptop czy np smartfon na którym następnie po wgraniu odpowiedniej darmowej aplikacji będzie widoczny obraz z kamery.

 

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd i zapis audio-video bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

 

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zainstalować wszędzie tam gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować lub podglądać i podsłuchiwać „na żywo”. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera zgrywając bezpośrednio z karty pamięci. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci umieszczonej w urządzeniu pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Specyfikacja :

 

-  Rozdzielczość wideo - 1920x1080 ( interpolowana)

-  Funkcja Low Light - opcja, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości obrazu w słabszych warunkach oświetleniowych

-  Bezprzewodowa komunikacja WIFI

-  Wbudowane diody podczerwieni IR

-  Aparat cyfrowy

-   Detekcja ruchu

-   Format wideo - AVI

-   Zdalna obsługa urządzenia przy pomocy komputera lub telefonu

-   Podgląd obrazu z dowolnego miejsca

-   Format obrazu: 16:9

-   Funkcja alarmu

-  Kąt widzenia obiektywu kamery ok 80 stopni

-  Wbudowany mikrofon

-  Pamięć wbudowana - brak

-  Obsługa kart pamięci - MicroSD o pojemności do 64 GB ( w komplecie 8 GB)

-  Możliwość wyświetlenia daty i godziny na zdjęciach i nagraniach

-   Wbudowany akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności

-   Nieograniczony czas pracy - po podpięciu do stałego zasilania

-  Wygodne, eleganckie, funkcjonalne

-   Ładowanie - USB

-   Wymiary modułu kamery - ok. 8 x 8 x 6 mm
-   Wymiary elektroniki kamery - ok. 23 x 58 x 6 mm
-   Długość tasmy pomiędzy kamerą a elektroniką - ok. 19 cm

 

W zestawie:

 

-  Kamera szpiegowska wifi z diodami IR

-  Płyta z oprogramowaniem

-  Kabelek USB

-  Ładowarka

-  Instrukcja w j. polskim

-  Oryginalne opakowanie

Uwaga: W zależności od dostawy moga wystąpić różnice w wyglądzie modułów głównych kamer.

Inne produkty z tej kategorii