Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

Mini kamera IP Wi-Fi ukryta w okularach, 1920 x 1080, 8 GB, MINI WI-FI Camera, okulary z kamerą,  P2P, V13P2P

 

 

Dzisiejsza technologia pozwala na stworzenie bardzo małej kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z miniaturowej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera lub telefonu czy tabletu z systemem Android czy IOS łącząc się bezpośrednio z kamerą bezprzewodowo poprzez wifi, bezpośrednio lub przez P2P.

 

Kamera rejestruje wysokiej rozdzielczości  obraz video razem z dźwiękiem. Wszystkie te dane zapisywane są na karcie micro SD. Zaletą tego rozwiązania jest to że zakładając te okulary nie trzeba myśleć o kierowaniu obiektywu w odpowiednią stronę gdyż kamera będzie rejestrować wszystko to na co patrzy w danej chwili jej użytkownik.

 

 

Obraz przekazywany przez tą kamerę można odbierać dzięki połączeniu wifi praktycznie w każdym miejscu na ziemi gdzie jest dostęp do internetu.

 

Kamerę można połączyć ze smartfonem z ustawioną funkcją hotspotu lub mobilnym routerem GSM co powoduje że można się z nią swobodnie przemieszczać, a przekazywany przez nią obraz i dźwięk można oglądać np. na innym smartfonie czy tablecie w zupełnie innym miejscu niezależnie od odległości.

 

Kolejną zaletą tej kamery jest banalnie prosta konfiguracja połączenia wifi . Kamera po włączeniu emituje własny sygnał wifi z którym wystarczy połączyć laptop czy np smartfon na którym następnie po wgraniu odpowiedniej darmowej aplikacji będzie widoczny obraz z kamery.

 

Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd i zapis audio-video bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

 

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zainstalować wszędzie tam gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować lub podglądać i podsłuchiwać „na żywo”. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera zgrywając bezpośrednio z karty pamięci. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci umieszczonej w urządzeniu pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

 

Parametry urządzenia:

Model

Okulary z kamerę P2P V13P2P

Przetwornik (rodzaj)

CMOS

Rozdzielczość zapisu video

1280 x 720

max 1920 x 1080 interpolowana

Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności)

Karta micro SD, obsługuje karty o pojemności do 64 GB (w komplecie karta o pojemności 8 GB)

Kąt widzenia

Około 60°

Pamięć potrzebna do zapisu 1 godziny nagrania

Około 6-8 GB

Podgląd obrazu z kamery na smartfonie / konfiguracja

iOS/Android

Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze

ok.  40 minut

Format zapisywanych plików

avi

Zapis daty i czasu

Obsługuje

Złącza do komunikacji z komputerem

mini USB

Waga

ok. 40 g

Zawartość opakowania

Miniaturowa kamera; przewód USB; karta microSD 8 GB; instrukcja obsługi

 

 

Inne produkty z tej kategorii