MINI KAMERA IP DO UKRYCIA, Wi-Fi, 1920 x 1072, DZIEŃ/NOC, 10 diod IR 940 nm, DETEKCJA RUCHU, NADPISYWANIE NAGRAŃ, P2P, IPMICRO, TOP-228WF

748,00

przechowalnia

Koszty dostawy: od 20,00 zł

Dostawa:

1-7 dni jeśli produkt dostępny jest w magazynie

( więcej o terminie realizacji i dostępności produktów )

Zamówienia telefonicznie:

tel. 693 865 235 tel. 81 444 62 85

od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00

Formularz kontaktowy:

weryfikator

Przepisz kod z obrazka:

MINI KAMERA IP DO UKRYCIA, Wi-Fi, 1920 x 1072, DZIEŃ/NOC, 10 diod IR, NADPISYWANIE NAGRAŃ, P2P, IPMICRO, TOP-228WF

 

Mini kamera IP WI-FI,  którą cechuje  wyraźny obraz i wysoka czułość przy słabych warunkach oświetleniowych. Dzięki wbudowanym diodom IR kamera może pracować w całkowitej ciemności.

Niewielkie rozmiary urządzenia umożliwiają jego umiejscowienie w miejscach, gdzie montaż klasycznej dużej kamery IP nie jest możliwy. Kamera została wyposażona w obiektyw typu MINI co wraz z niewielkimi wymiarami pozwala na jej instalację w bardzo dyskretny sposób.

Urządzenie posiada możliwość zapisu na karty microSD zarówno przy nagrywaniu ciągłym jak i detekcji ruchu.

Oprogramowanie kamery dzięki usłudze P2P tj. pracy w chmurze pozwala na jej podgląd na zdalnych urządzeniach jak przenośne czy stacjonarne komputery, smartfony i tablety bez dodatkowych konfiguracji routerów.

Aby uruchomić zdalny podgląd z tej kamery nie jest wymagany stały adres IP czy przekierowywanie portów co znacznie upraszcza jej obsługę.

Do działania kamery wymagany jest zasilacz 12V który znajduje się w zestawie lub inne źródło zasilania 12 V np. akumulator.

 

Kamera charakteryzuje się wysoką jakością rejestracji video (bez dźwięku) w rozdzielczości 1920 x 1072.

 

Urządzenie może pracować jako samodzielny system rejestracji video bez konieczności podłączenia do internetu. W takim przypadku filmy  zapisywane są na karcie pamięci a dostęp do nagrań może się odbywać przez odczyt karty microSD lub po podłączeniu się do kamery przez WiFi.

Kamera rejestruje materiał video na karcie microSD z dynamiczną zmianą ilości klatek/s. W momencie gdy w kadrze nic się nie dzieje ilość klatek jest ograniczana. Pozwala to na zapis ciągły nawet do 30 dni video na karcie pamięci 32 GB w przypadku umiejscowienia kamery w pomieszczeniach o małej intensywności zdarzeń. Kartę pamięci należy dokupić oddzielnie.


W trybie WI-FI kamera przesyła na żywo obraz na telefon z systemem Android, IOS lub komputer.


Kamera może rejestrować video w trybie CIĄGŁYM z możliwością ustawienia okresu rejestracji podczas doby lub w trybie DETEKCJI RUCHU. Dodatkowo istnieje możliwość ustawienia alarmu po wykryciu ruchu. W takim przypadku na telefon z zainstalowaną i uruchomioną aplikacją kamery przysłany jest komunikat o wystąpieniu zdarzenia. Kamera rejestruje nagrania na wymiennych kartach pamięci. W każdej chwili przez aplikację mamy możliwość dostępu do wszystkich zgromadzonych nagrań. Możemy również wybrane nagrania ściągnąć na telefon lub komputer.


Mini kamera wyposażona jest w 10 diod podczerwieni, które pracują w paśmie 940 nm całkowicie niewidocznym dla ludzkiego oka.

Diody uruchamiane są automatycznie wraz ze spadkiem oświetlenia w pomieszczeniu. Obsługa kamery odbywa się przez aplikacje w j. polskim. W skład zestawu wchodzą:

- kamera IP Wi-Fi
- instrukcja obsługi w j. polskim
- zasilacz 12V
- kabel sieciowy


Specyfikacja:

 

Rozdzielczość video:

1920 x 1072

Format pliku video:

av

Wyświetlanie daty oraz godziny:

Tak

Tryb DZIEŃ/NOC:

Tak, wbudowane diody IR o zasięgu 5-10 m.

Kąt widzenia kamery:

ok. 100 stopni

Detekcja ruchu:

Tak

Sieć WiFi:

Tak - IEEE802.11b/g/n 2,4 GHz,

Zasilanie

Zasilacz sieciowy 12V 1A

Pamięć:

Karta microSDHC do 32 GB ( brak karty w komplecie)

Złącza:

Slot microSD, LAN RJ45, gniazdo DC 2.1x 5.5

Odczyt danych:

Przez aplikacje telefonu lub na komputerze

System operacyjny:

Android lub iOS, Windows, M ac X OS

Wymiary:

42 mm x 42 mmcm x 60 mm  bez anteny

Waga:

ok. 190g

 

 

Inne produkty z tej kategorii